Представете се

От всичко по много

Re: Представете се

Мнениеот Celt » Чет Авг 13, 2015 11:49 pm

Здравейте, момчета! Време е и аз да се представя. Казвам се Диян, набор 86 съм, от Бургас. Близо 2 години вече следя форума, но много дълго време не можех да се регистрирам, незнайно защо. Е успях, след като модератора промени визията :D , та сега се представям пред вас :mrgreen: :mrgreen:. Запалих се по тази игра не много отдавна, макар и преди това да съм гледал, но без да виждам, както се казва :D Първият мач, който гледах като вече запален НФЛ фен, макар и не много разбиращ какво се случва :D :D беше Super Bowl XLVI,. Все още нямам любим отбор, понеже няколко ми харесват . Най - вече симпатизирам на Джайънтс, GB абе доста са. Все още не мога да твърдя, че тази игра ми е много ясна, даже напротив, правилата горе долу са ми ясни, но тактическата част на играта ми е доста тъмна още, но гледам с интерес и се интересувам много, така че бавно но славно я разучавам. Запален съм също и по НБА, макар и там да имам няколко любими отбора :D и разбира се по нашия си футбол, там съм си болен фен на Интер :D :D . Тук видях има много ювентинци, не е cool, ама какво да правиш! :D Бъзикам се разбира се, уважавам всички фенове, на който и да е отбор. :) :)
Последна промяна Celt на Съб Окт 15, 2016 1:01 pm, променена общо 5 пъти
Аватар
Celt

Мнениеот Bogatir » Пет Авг 14, 2015 10:59 pm

JORO79 написа:Общи въпроси:

3. Как станахте фен на този отбор? дълга история

Колко дълга пък да е тази история .... ;)

П.П.: Добре дошъл
Аватар
Bogatir

Мнениеот blabla » Пон Авг 31, 2015 11:27 pm

на прага на новия сезон и аз да драсна нещо за себе си...казвам се Иван.И аз като колегата по-горе съм от Бургас...как се запалих по американския футбол ли?...ами от филмите и сериалите за него...хареса ми как спорта е на почит в цялата страна /САЩ/ и всеки един град,независимо дали е някои мегаполис или малко градче в Тексас или Алабама има свои отбор/дали било то колежански или гимназиален/ и когато отборът играе целия град е на стадиона.Разрових се малко из нета и се оказа,че не е само по филмите,ами това си е самата реалност.Може би това беше момента в който първо се влюбих/ хах малко силно звучи/ в спортната им система,а в последствие и в американския футбол.
от няколко години го следя....нямам любим отбор...харесвам Маями и Сиатъл. Не харесвам Ню Инглънд....нз защо,нямам смислено обяснение...това е като при някой хора....като ги видиш и веднага разбираш,че не ги харесваш и не са ти симпатични..Нямам нищо против Брейди...евала голям играч - живота му е направо за филм...драфтнат почти накрая,а в последствие става един от най-добрите в този спорт...няма да се учудя, ако след години направят филм за него.
Миналия сезон погледах малко колежански футбол и мога да кажа,че магията и тръпката и почти като при НФЛ.Казвам магия,защото 80 да не кажа и 90% от тия момчета няма да играят никога футбол след като завършат и въпреки това се раздават на макс.Факта,че на колежански мач има стадиони с по 70 000 или 80 000 човека,а на някои дори и повече говори много.
Любими играчи имам - Marshawn Lynch ,J. J. Watt,Ryan Tannehill,Gronk...харесвам и Мариота..доста мачове му изгледах в колежа миналия сезон и с интерес ще следя как ще се развие в НФЛ.
Следя и др спортове
сокър - Реал Мадрид
НБА - Хийт и ГСУ които ме грабнаха с играта си през миналия сезон
НХЛ - Анахайм
плуване
тенис/само турнирите от големия шлем/
blabla

Мнениеот Cowboys fan » Сря Сеп 02, 2015 10:08 pm

blabla написа:на прага на новия сезон и аз да драсна нещо за себе си...казвам се Иван.И аз като колегата по-горе съм от Бургас...как се запалих по американския футбол ли?...ами от филмите и сериалите за него...хареса ми как спорта е на почит в цялата страна /САЩ/ и всеки един град,независимо дали е някои мегаполис или малко градче в Тексас или Алабама има свои отбор/дали било то колежански или гимназиален/ и когато отборът играе целия град е на стадиона.Разрових се малко из нета и се оказа,че не е само по филмите,ами това си е самата реалност.Може би това беше момента в който първо се влюбих/ хах малко силно звучи/ в спортната им система,а в последствие и в американския футбол.
от няколко години го следя....нямам любим отбор...харесвам Маями и Сиатъл. Не харесвам Ню Инглънд....нз защо,нямам смислено обяснение...това е като при някой хора....като ги видиш и веднага разбираш,че не ги харесваш и не са ти симпатични..Нямам нищо против Брейди...евала голям играч - живота му е направо за филм...драфтнат почти накрая,а в последствие става един от най-добрите в този спорт...няма да се учудя, ако след години направят филм за него.
Миналия сезон погледах малко колежански футбол и мога да кажа,че магията и тръпката и почти като при НФЛ.Казвам магия,защото 80 да не кажа и 90% от тия момчета няма да играят никога футбол след като завършат и въпреки това се раздават на макс.Факта,че на колежански мач има стадиони с по 70 000 или 80 000 човека,а на някои дори и повече говори много.
Любими играчи имам - Marshawn Lynch ,J. J. Watt,Ryan Tannehill,Gronk...харесвам и Мариота..доста мачове му изгледах в колежа миналия сезон и с интерес ще следя как ще се развие в НФЛ.
Следя и др спортове
сокър - Реал Мадрид
НБА - Хийт и ГСУ които ме грабнаха с играта си през миналия сезон
НХЛ - Анахайм
плуване
тенис/само турнирите от големия шлем/

"Следя и др спортове сокър - Реал Мадрид" - Евала, направил си правилния избор тука ! HALA MADRID!!!
Иначе що се касае до колежанския футбол, там даже посещаемостта е още по-голяма, особено на отбори като Алабама, Луизиана, Мичиган, Тенеси и др. редовно идват по над 100 000 на мач.
Аватар
Cowboys fan

Мнениеот EGO » Пет Ное 27, 2015 9:02 pm

1. Как се казвате?
Васил
2. Кога сте роден?
1983
3. От къде сте?
Шумен
4. С какво се занимавате?
Маркетинг в рекламна агенция

1. На кой отбор/и сте фен?
Ню Йорк Джайънтс
2. От кога сте фен на отбора?
От малък.. :) За първи път гледах НФЛ 1992-3 година, Супер Боул между Далас Каубойс и Бъфало Билс е реално първия ми ам. футбол мач, който съм гледал по Канал 1, после по немския ДСФ следях ам. футбол и т.н.
3. Как станахте фен на този отбор?
Фен съм на Ню Йорк и всички отбори от Голямата Ябълка. Защо ли... Преди много, много години в една далечна... тааа... от времето когато Майкъл Джордан мачкаше навред из НБА, а пък аз исках някой да го свали от върха и най-епичните мачове на Чикаго бяха с Никс в плейофите, та оттогава съм фен на НЙ Никс и общо взето като чуех за някой друг отбор с името Ню Йорк също изпитвам големи симпатии. Плюс това Ню Йорк е един от най-яките градове на света и определено най-якия в западаната хемисфиър ;)
4. Кой е любимият ви играч (играчи)?
Нямам любим играч
5. Имате ли фен артикули на любимия си отбор? Ако да, какви?
Не, ама съм си набелязал една готина тениска.
6. Какво мислите за последния сезон на любимия ви отбор?
Трагедия... Джайънтс винаги трябва да са с уининг рекърд ;)
7. Кой е треньорът, донесъл най-много слава на отбора?
Том Кофлин
8. Следите ли други спортове?
НБА, Сокър, снукър, е-спортс
9. Любими спортни отбори и спортисти извън американския футбол.
НЙ Никс (НБА), Шумен, Левски, Лацио (Сокър), Рони О'Съливан (снукър), На'Ви (дота 2)
Аватар
EGO

Мнениеот Blitz » Съб Ное 28, 2015 12:50 am

EGO написа:1. Как се казвате?
3. Как станахте фен на този отбор?
Фен съм на Ню Йорк и всички отбори от Голямата Ябълка. Защо ли... Преди много, много години в една далечна... тааа... от времето когато Майкъл Джордан мачкаше навред из НБА, а пък аз исках някой да го свали от върха и най-епичните мачове на Чикаго бяха с Никс в плейофите, та оттогава съм фен на НЙ Никс и общо взето като чуех за някой друг отбор с името Ню Йорк също изпитвам големи симпатии. Плюс това Ню Йорк е един от най-яките градове на света и определено най-якия в западаната хемисфиър ;)
9. Любими спортни отбори и спортисти извън американския футбол.
НЙ Никс (НБА), Шумен, Левски, Лацио (Сокър), Рони О'Съливан (снукър), На'Ви (дота 2)

Освен, че "викам" за 'Хоукс, изпитвам и огромни симпатии към Джайънтс, и то по същите причини като твоите. Следя и Никс (Порзингис май ще го правим легенда така както играе, а?), а от скоро реших да гледам и хокей, та си пускам Рейнджърс, въпреки че някой път мачовете се случват по едно и също време. Дано Джайънтс да бият Редскинс тази седмица - този мач е почти сигурно, че ще им осигури дивизията.

И от мен - добре дошъл! ;)

ПП. Na'Vi - R.I.P :(
Аватар
Blitz

Мнениеот Maverick » Пет Авг 19, 2016 9:26 pm

Как се казвате?
Дамян
Кога сте роден?
12.06.86 година
От къде сте?
Сливен
С какво се занимавате?
Търговия
На кой отбор/и сте фен?
Seattle Seahawks , Dallas Cowboys , Arizona Cardinals, Ohio State Buckeyes , Alabama Football....
От кога сте фен на отбора?
От две години съм фен на Сиатъл и от последната на другите отбори
Кой е любимият ви играч (играчи)?
Russell Wilson , Richard Sherman ,
Carson Palmer , Larry Fitzgerald ,
Ezekiel Elliott , Marcus Mariota ,
Joey Bosa
Имате ли фен артикули на любимия си отбор? Ако да, какви?
Все още не
Какво мислите за последния сезон на любимия ви отбор?
Като цяло се представиха много добре с изключение на Каубоите , но се надявам , тази година да са в подем...
Следите ли други спортове?
Колоездене , Футбол , Спортна стрелба и др.
Любими спортни отбори и спортисти извън американския футбол?
Астон Вила , Левски , Ювентус , Молвистар...
Maverick

Мнениеот Иво » Съб Авг 20, 2016 1:19 am

Добре дошъл! Надявам се да ти хареса, сега се почва да става активно и ще има повече взимане-даване с други фенове. Иначе респект за фенове на Вила :)
Изображение
Аватар
Иво
Viking

Мнениеот TheQB » Съб Авг 20, 2016 4:16 am

Как се казвате?
Росен
Кога сте роден?
05.11.1994 година
От къде сте?
С. Ракево
С какво се занимавате?
Работя във Враца
На кой отбор/и сте фен?
Питсбърг Стийлърс (падам си и по Пакърс, Бъкс и Каубойс)
Кой е любимият ви играч (играчи)?
JJ Watt, Антонио Браун, Биг Бен, К. Капърник и Роб Гронковски (без гнусния отбор на последния)
Имате ли фен артикули на любимия си отбор? Ако да, какви?
Джърси на Стийлърс

Следите ли други спортове?
Сокър
Любими спортни отбори и спортисти извън американския футбол?
Ливърпул
Аватар
TheQB

Мнениеот JORO79 » Съб Авг 20, 2016 9:43 am

А стига бе,най накрая да се появи един врачанин и той да ми е пълна опозиция :D Дай някакви скайпове или феисове да се запознаваме да видим какво ще правим с тия разминавания на пристрастията ни.
Аватар
JORO79

ПредишнаСледваща

Назад към Общи