ESPN America

От всичко по много

ESPN America

Мнениеот Lion » Пон Юли 29, 2013 9:25 pm

Вчера разбрах (съвсем случайно), че ESPN America спира излъчването за Европа от 01 Август'13. И понеже това е каналът на който разчитам да гледам мачовете от предстоящия сезон, съм силно разтревожен. В допълнение понеже договора ми с Близу изтича (може да се окаже точно на време ;) ) ми се обадиха от техния офис да ме питат дали евентуално не бих си го подновил. Попитах ги дали знаят, че ESPN America ще спре и имат ли идея за алтернативен канал, транслиращ американски спортове, те естествено нямаха никаква идея за какво иде реч ...
Ако някой може да помогне с идеи как да реша този проблем да казва ... иначе алтернативата е ясна - бърз интернет и Game Pass ... колкото и да струва 8-)
Suh: "I’m here to cause you problems and meet your quarterback."
Аватар
Lion

Re: ESPN America

Мнениеот strah » Вто Юли 30, 2013 12:02 am

Говори се, че се търси купувач за канала и така да продължи да се излъчва.Ама май нещо не се е намерил.Говореше се, че Евроспорт имали интерес да го купят.Отделно май навсякъде ще се спасяват по единично.Надеждата е да дойде нещо от Германия.Не вярвам NFL и MLB най-малко да се простят така леко с толкова абонати и зрители, при положение, че и двете Лиги са хвърли силно око върху Европа.И аз си прекратих договора с кабелния и чакам да видя при кой от всичките оператори ще се появи канал за NHL+NFL.
За Близу - ако смяташ да си прекратяваш договора, там пускай предизвестия навреме, че имат една практика на автоматично продължаване, и после не бяха хубави работите :D
Аватар
strah

Мнениеот NewEnglandPatriotsBG » Вто Юли 30, 2013 4:13 am

А дано слуха за Евроспорт да се окаже верен, но зависи колко ще искат за плейофите. Между другото в централна Европа една от най-гледаните лиги да не кажа най-гледаната е тази на НХЛ поради факта че повечето държави са едни от лидерите в спорта - Словакия, Чехия, Словения, Германия, Швейцария, Австрия. Аз пък защо си мисля че просто ще има преименуване на канала, както стана през 2009 (от NASN на ESPN America). Kaто се има в предвид че в централна и западна Европа има голяма част живеещи Американци ще е самоубийство да спрат канала. Бъдете оптимисти и не мислете за най-лошото!

П.П. Лайън аз днес ще ходя към една от касите да си платя месечната сметка и ще ги попитам дали имат допълнителна информация.
Изображение
"HE HAS ALL THE RIGHT MOVES..."
Осиновено rookie: Jimmy Garoppolo-QB, Eastern Illinois 2nd round ==> New England Patriots
Аватар
NewEnglandPatriotsBG

Мнениеот strah » Вто Юли 30, 2013 3:18 pm

това е от май месец и нищо не стана за него : http://www.broadbandtvnews.com/2013/05/ ... n-america/
това е от вчера : http://www.broadbandtvnews.com/2013/07/ ... ca-rights/

Като цяло най-голямата надежда се чака от Германия и там какво ще стане.
Аватар
strah

Мнениеот Lion » Вто Юли 30, 2013 6:46 pm

Нищо, което да ме прави оптимист за легален достъп.
Очевидно системата ще е "всяка коза за своя крак" ...
Явно ще се дебне и пиратства :oops:
Suh: "I’m here to cause you problems and meet your quarterback."
Аватар
Lion

Мнениеот Broncosaurus » Чет Авг 22, 2013 3:30 pm

E как ще го спрат, като специално заради тях си направих шибания абонамент с всички канали на Vivacom :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: .

Американска му работа.
Аватар
Broncosaurus

Мнениеот Broncosaurus » Чет Авг 22, 2013 3:32 pm

Иначе има две програми, които излъчват НФЛ и съм ги гледал във Варна на МСат. Това са руска НТВ Спорт HD и чешката Nova Sport. Но никоя не беше като ESPN America.
Аватар
Broncosaurus

Мнениеот strah » Чет Авг 22, 2013 6:03 pm

Broncosaurus написа:Иначе има две програми, които излъчват НФЛ и съм ги гледал във Варна на МСат. Това са руска НТВ Спорт HD и чешката Nova Sport. Но никоя не беше като ESPN America.

Мсат си е класика, особено настоящия HD пакет.НТВ Спорт HD не съм я мяркал от много време.
Аватар
strah

Мнениеот Broncosaurus » Съб Сеп 07, 2013 9:13 am

Здравейте, дайте да видим дали нейде из България има кабелен оператор, който да предлага канал, който да излъчва NFL. Във Спортал писаха за някакъв словенски канал, но не знам кой кабелен оператор го предлага.
Аватар
Broncosaurus

Мнениеот strah » Съб Сеп 07, 2013 10:42 am

Мсат :D - Arena Sport 1 е каналът и май е сръбски.Четох в един форум, че Мегалан търсят да пуснат канал за американски спортове, но не знам повече.
Аватар
strah

Следваща

Назад към Общи