ESPN America

От всичко по много

Re: ESPN America

Мнениеот Stan » Пон Авг 24, 2015 6:15 pm

EL Capitano написа:явно пак ще се цакат $199 за Gamepass :) поне продуктът е супер - мега съм доволен :) Като заседна в неделята на 2 скрийна - единият на Redzone a другият с Giants или ако не играят си пусна някой от по-напечените :) Мега як "икспириънс", даже обмислям да вложа не лоша сума за ЛЕД прожектор и да гледам на 5 метровата си бяла стена мачовете.

Капитане, не се ли изкефи на live247.tv, за който говорихме миналата година?
Аз гледам на него редовно Formula 1 и NFL и съм предоволен. Цифрата е 60$ за 6 месеца, т.е. целия сезон, плейофи и Супербоула. Вместо 200$ с Геймпас.
Аватар
Stan

Мнениеот EL Capitano » Нед Авг 30, 2015 11:46 pm

Не успях да регистрирам акаунт в live247.tv - така и с никой не успях да се свържа. Минах на ГП. Да ти кажа, това да имаш редзоун, както и да можеш да гледаш всеки мач в конденс вариант е голямо предимство.

Сега разучавам как ще бъде най-евтино за ГП. Някои казват, че за някои по-бедни страни като Бразилия, цената е доста по-приемлива ...или това се дължи на валутните курсове. Чета по форумите дали ако си купя domestic account ще мога да го използвам извън US за Live games. Ще го тествам тази седмица да видя :) ако сработи - цакам $100 и няма да го мисля повече.
Аватар
EL Capitano

Мнениеот Stan » Пет Сеп 04, 2015 5:50 pm

Вярно, че е трудно регистрирането на live247.tv - през некви IRC и подобни.
Ако успееш да вземеш Gamepass с всички тези екстри, които каза, е супер! 100$ не е лоша цифра. Иначе live247.tv за 60$ е по-добре в сравнение с регулярната цена на пасс-а.
Ако не се справиш с издействане на ниски геймпас цени, ще се опитам да помогна за live247.tv.
Аватар
Stan

Мнениеот MaCuMo » Съб Сеп 05, 2015 10:57 pm

Здравейте и от мен, ще се опитам да помагам за телевизиите за новия сезон. mobdro.com - приложение за андроид, което поддържа няколко американски и английски спортни канала, които ще предават сезона, както и колежанския. Днес го тествах с един колежански мач, държа се много добре. Кофтито е че е само за андроид, но все пак може да е от полза за някой.
Go Pats. Do your job.
Аватар
MaCuMo

Мнениеот EL Capitano » Чет Сеп 10, 2015 11:12 pm

Регнах доместик акаунт в Геймпаса с free-trial за 7-дни. Ако успея да подкарам live games, го оставям да ме чарджне, ако ли не - cancel.

Тази неделя ще се тества. Като лош знак приемам, че като се логна от не-американско IP ми излиза subscription firewall-a моментално. От опит глава не боли, но цените тази година са безумни. От немското ми IP ми иска 244 евро за 1-годишен абонамент. Малко прекаляват тия.
Аватар
EL Capitano

Мнениеот P.Manning » Чет Сеп 10, 2015 11:16 pm

След free triala може ли да спреш процеса и да не ти тегли пари?
MVPeyton
Аватар
P.Manning

Мнениеот EL Capitano » Пет Сеп 11, 2015 1:38 am

Изтече ли free trial-а, което става за по-малко от 7 календарни дни, от кредитната карта се изтеглят безвъзвратно едни пари (колкото струва абонамента). Можеш да прекъснеш акаунта след triala-a, но пари няма да ти върнат или ще бъде голяма разправия. Трабва да се видят точно какви са условията. В рамките на 6 дни и 20 часа можеш да канцелираш абонамент и няма да те чарджват. Доколкото съм запознат с един акаунт можеш да имаш само един trial. Така че внимавайте ако искате всяка седмица да минете метър с безплатен Gamepass, използвайки free trial. Това е някакъв вариант - всяка седмица докато може trial. Към 10-та седмица, цените стават доста по-човешки. Е, то година с година не си прилича. В интерес на истината не знам и колко trial-a можеш да направиш с една кредитна карта, да не се окаже, че е само един :) Аре наздраве, да ни е честит новия сезон.
Аватар
EL Capitano

Мнениеот Иво » Пет Сеп 11, 2015 2:38 pm

EL Capitano написа:От опит глава не боли, но цените тази година са безумни. От немското ми IP ми иска 244 евро за 1-годишен абонамент. Малко прекаляват тия.

Е немците са откачили ако искат толкоз. В Англия ми искат по 100 паунда за година, които давам с кеф след години главоболия с гледане на стриймове и чупене на клавиатури всяка неделя, щото мача го няма никъде на приемливо качество.
Изображение
Аватар
Иво
Viking

Мнениеот Lion » Пет Сеп 11, 2015 5:28 pm

Да ви споделя нещо ...
Стар клиент съм на gamepass-а (вече 3-та или 4-та година не помня точно), но понеже съм си малко олд скул, та чак сега си смъкнах мобилната версия и като бях на почивка в Гърция направо се родих :lol: . Сложих го на таблета (Sony Experia Z2, 10" и GSM-а Samsung Galaxy Alpha) и понеже планът ми към Мтел включва и опцията плащаш 5 лв. на ден и получаваш неограничен трафик в роуминг направо се разцепих на плажа - не ти трябва мрежа, не ти трябва нищо, само резервни батерии и/или зарядно на слънчев панел. :mrgreen:
Suh: "I’m here to cause you problems and meet your quarterback."
Аватар
Lion

Мнениеот EL Capitano » Пет Сеп 11, 2015 8:02 pm

GamePass-a, няма кой да го бие, просто да беше на по-нормални цени. Не знам колегата как го взема за 100 паунда, но като сложа английско IP ми иска 130 GBP, което се равнява на близо 180 Еврака, което е доста по-добре от немците.

Сега изгледах Патс и Питсбърг, много е ме е яд за леярите, ама с тази защита толкоз, хем оставиха дифлейта да си врътка коня и оня дългия 4ТД-та им заби, а за безумните фалове в нападение нямам думи.

Иначе видях, че геймпаса ме пускаше един час преди мача от kанадско IP и ми даваше да зареждам линка - тая надежда за неделя, че ще мога да гледам мачове на живо с US account-a. Ще репортувам какво се получава.
Аватар
EL Capitano

ПредишнаСледваща

Назад към Общи