NFL BG - Fantasy Football

От всичко по много

Re: NFL BG - Fantasy Football

Мнениеот P.Manning » Сря Авг 24, 2016 4:44 pm

Иво, ако може да каже как става прехвърлянето. Сега си пиша с Жоро, той не играе в други лиги, така че вариант е да ти даде неговия рег и да ти сложи някаква парола, но иначе най-добре ако може с някакво прехвърляне, покана нз.
MVPeyton
Аватар
P.Manning

Мнениеот Иво » Сря Авг 24, 2016 5:39 pm

Пратил съм покана на Алекс на упоменатия мейл all00043@students.stir.ac.uk, така че като приеме може да поеме отбора и да смени името/логото на отбора.

Поздрави
Иво
Изображение
Аватар
Иво
Viking

Мнениеот Broncosaurus » Чет Авг 25, 2016 11:00 pm

Мерсаж. Видях мейла. Просто ми е пълна лудница последните два дни. Ще гледам довечера да я свърша тая работа.
Аватар
Broncosaurus

Мнениеот Broncosaurus » Пет Сеп 02, 2016 11:43 pm

Сори, че предните няколко дена нямах възможност да се занимавам с фентъзито. Сега погледнах по-детайлно и мога да кажа, че автоматичният драфт е свършил доста прилична работа. Добре балансиран отбор.
Аватар
Broncosaurus

Мнениеот P.Manning » Съб Сеп 03, 2016 6:30 pm

Отборчето си е много прилично даже, не виждам защо трябваше Жоро да се отказва, но негово решение. Чакам да махнеш вече тези патриоти :D
MVPeyton
Аватар
P.Manning

Мнениеот JORO79 » Съб Сеп 03, 2016 8:46 pm

Ако бях останал да играя с този отбор и той вървеше щеше да ми е тъпо щото не съм го избрал аз и все едно успеха му се дължи на автоматичния избор на компа.Ако пък не върви пак щеше да ме е яд,защото щех да се ядосвам че не е това моя отбор,който съм избрал.Елементарно е!
Аватар
JORO79

Мнениеот P.Manning » Нед Сеп 04, 2016 12:39 am

Елементарно е, че приемаш една фентъзи игра все едно си някакъв мениджър на реален отбор и е трябвало ти да пикваш всеки един ;) Аз като взех миналата година отбора се вързах на приказките на Иво и взех кикър в ранните пикове, а после го дропнах след 1-вия мач. Да не ти обяснявам какви тъпотии съм правил по тия фентъзита. Автопик или не си е твоя и това ти е отбора, не смятам, че дори да пикваше щеше да направиш много по-силен отбор от това, но както и да е.
MVPeyton
Аватар
P.Manning

Мнениеот JORO79 » Нед Сеп 04, 2016 9:07 am

Аз предпочитам да ме бият на тупан,ама да си е направен отбора от мен,отколкото да бия наред с някакъв автоматичен отбор,защото така най добре ще си проличат разбиранията ми за качествата на играчите,когато отбора е дрфтнат от мен.Абе накратко казано ....все едно да гледам осиновено дете,а не мое си ;)
Аватар
JORO79

Мнениеот vepaks » Пон Сеп 05, 2016 11:32 am

JORO79 написа:Аз предпочитам да ме бият на тупан,ама да си е направен отбора от мен,отколкото да бия наред с някакъв автоматичен отбор,защото така най добре ще си проличат разбиранията ми за качествата на играчите,когато отбора е дрфтнат от мен.Абе накратко казано ....все едно да гледам осиновено дете,а не мое си ;)

миналата година когато играх срещу теб графиката показваше, че процентите на драфтнатите играчите в стартовия ти състав не превишаваше 50%, всичко се променя по време на сезона.
Изображение
Аватар
vepaks

Мнениеот JORO79 » Пон Сеп 05, 2016 11:44 am

Много ясно че се променя,но трябва да си положил някаква основа и с нея да действаш,както да трейдваш играчи,така и да ги въртиш в собствения си отбор.А аз тези играчи които ми изтегли компа не ми харесват определено и не ми се занимава с тех.Миналата година нямах избор ,защото наследих друг отбор и си оперирах с това което разполагам и нямах претенций,така че нещата повече не подлежат на коментар.
Аватар
JORO79

ПредишнаСледваща

Назад към Общи