Избор на срещи

От всичко по много

Избор на срещи

Мнениеот P.Manning » Вто Сеп 08, 2015 2:49 pm

Колеги, правя тази тема с цел всеки да коментира какво мисли да наблюдава от програмата за седмицата и защо :)

Нека да започна аз:

1. Грийн Бей срещу Чикаго - не крия, че след Бронкос изпитвам големи симпатии към Грийн Бей, ако не бях станал фен на Бронкосите покрай Пейтън, нищо чудно сега да съм чийзхед :lol: Освен това, Чикаго са водени от бившия треньор на Бронкос Джон Фокс и ми е много интересно да проследя този сблъсък. Инди - Бъфало и Сиатъл - Рамс не са за изпускане, но ще заложа на тази среща.

2. Денвър срещу Балтимор - тук всичко е ясно :lol: С нетърпение очаквам първата среща на моите хора с новия треньор и новите идеи в нападение. Не мисля, че атаката ще е водеща в този мач, а защитата. Пас ръша е убийствен и очаквам нещо от сорта на 25:14.
MVPeyton
Аватар
P.Manning

Re: Избор на срещи

Мнениеот JORO79 » Вто Сеп 08, 2015 5:29 pm

Като за първа седмица всеки мач си има свой собствен заряд и неща които предизвикват интерес.Не само от пристрастна гледна точка,но според мен Pats и Steelers са дербито на кръга.Изоравят се два отбора с сериозна заявка за място на SB един срещу друг.Водени от двама от наи добрите QB в лигата.Треньорите също са на топ ниво.Мача ще е в четвъртък и единствен ,затова ще оривлече вниманието на цяла Америка.Последния мач ги отнесохме ,но сега едва ли ще е толкова лесно,макар защитата им да е с много проблеми.Добре че го няма Бел и Браянт,че тогава щеше да е голямо тегло.
Аватар
JORO79

Мнениеот P.Manning » Вто Сеп 08, 2015 6:01 pm

Определено ще е интересен мач и бих го гледал, но ако беше с нормален час за България. Освен фенове на двата отбора, не вярвам да има други, които ще започнат НФЛ седмицата с него.
MVPeyton
Аватар
P.Manning

Мнениеот JORO79 » Вто Сеп 08, 2015 6:43 pm

P.Manning написа:Определено ще е интересен мач и бих го гледал, но ако беше с нормален час за България. Освен фенове на двата отбора, не вярвам да има други, които ще започнат НФЛ седмицата с него.

И аз няма да седа да го гледам през ноща защото съм на работа на другия ден,но първото нещо като ида е да си го свала и да го гледам с интерес.Познавам многи хира които ще направат същото на другия ден,макар и не на работното си место.С всеки изминал ден започва все по интересно да ми става представянето на Eagles.Първо си мислех че нестандартните решения на Чип Кели ще се провалат,но сега нещо ми говори че този отбор си е доста сериозна заплаха за лидерите в NFC.Даже ми се върти нещо като 12-4 в редовния сезон и миже би 1 место в конференцията,пък натам каквото сабя покаже.Първия мач гистуват на Falkons и ще е сериозно изпитание за защитата им срещу Раян и Джоунс,но ще извоюват победата.
Аватар
JORO79

Мнениеот vepaks » Вто Сеп 08, 2015 8:46 pm

Аз съм ясен - ще гледам всичко възможно независимо от вермето и работата.

И малко тролинг :roll:

Изображение

Изображение
Аватар
vepaks

Мнениеот P.Manning » Вто Сеп 08, 2015 9:08 pm

Vepaks какво мислиш за едно хендикапче тук + 7 до + 10?
MVPeyton
Аватар
P.Manning

Мнениеот vepaks » Вто Сеп 08, 2015 9:33 pm

Ако не греша ти си Свилен нали? А ако греша имаш една бира от мен :P

За облози предлагам: ако Green Bay победят ми даваш Alex Smith, ако Bears победят, което си е чиста фантазия, ти давам Eddie Royal? Съгласен? 8-) :geek:
Изображение
Аватар
vepaks

Мнениеот P.Manning » Вто Сеп 08, 2015 10:30 pm

Долна хиена си ти :lol:

Както се казва в един велик български филм: "За голям балама ме четеш ти":D

По-скоро, ако Грийн бият с + 10 вземам Роял, ако бият с по-малко ти давам Алекс Смит :D
MVPeyton
Аватар
P.Manning

Мнениеот vepaks » Вто Сеп 08, 2015 11:11 pm

:lol: :D

+7.5 и си стискаме ръцете?
Изображение
Аватар
vepaks

Мнениеот hri100 » Чет Сеп 10, 2015 10:08 am

vepaks написа:Аз съм ясен - ще гледам всичко възможно независимо от вермето и работата.

+1
Most Valuable Peyton
Изображение
"I'll always be a Colt. I always will be. That will never change."

I believe in Eli... I believe he can touch the sky!
Аватар
hri100

Следваща

Назад към Общи