Street Football

От всичко по много

Street Football

Мнениеот EGO » Пет Фев 19, 2016 7:50 pm

Вижте на какво готино видео попаднах... Още една причина да наречем Ню Йорк столицата на спорта в САЩ! ;)

Аватар
EGO

Re: Street Football

Мнениеот Иво » Съб Фев 20, 2016 9:55 pm

Ходил съм в Ню Йорк само за уикенд, но като отидох да се видя с един приятел в апартамента му, напът за него минах покрай нещо подобно. Беше неделя сутрин и беше като извадено от филм на Спайк Лий - малките пресечки на големите булеварди са отцепени буквално и са направени на игрища с очертания и публика. Уредби с яки баси извадени и цепи див рап, а едни големи типове играеха различни игри, а около тях народа вика и се радва. Само на 1 игрище имаше футбол, другото беше основно някаква безумна игра със стикове, която не бях виждал дотогава, но се спрях да погледам малко футбола.

Беше интересно, но бързах и нямах време да погледам повече. Не беше толкова брутално както в клипа, а по-скоро таг-футбол, но не ми се искаше дори и в таг да срещам играчите на онзи тересн. Освен това какъвто съм си бял и geek изглеждащ не бях естествена публика и бързо ми беше дадено да разбера, че е по-добре да продължа по пътя си. Все пак е нещо, което би било интересно да се наблюдава. Благодаря за поста :)!
Изображение
Аватар
Иво
Viking

Назад към Общи