Go Pats

Re: Go Pats

Мнениеот NewEnglandPatriotsBG » Вто Авг 02, 2011 9:29 pm

:lol: Случват се и такива неща понякога.
Точно в официалният сайт ще намериш всичко.
Значи, като взлезеш в нфл.ком точно под лентата с отбори има един тулбар, на който пише:
новини, видео, отбори, играчи, изиграни мачове,
програма и т.н.
Именно на "schedules" само да поставиш мишката върху думата ще слезе едно прозорче и на него пише:
пресийзън, редовен сезон, плейофи(постсийзън) и интерактивна програма. Тука няма значение къде ще кликнеш и в/у пресийзън и в/у редовен сезон се отваря съответно страница с 1ва седмица за пресийзън.
Забележка...: ако случайно кликнеш в/у редовен сезон, но въпреки това ти отвори пресийзън, над годината има бутон за редовен сезон, кликаш на него и си готов.
Поздравления за твоя човек Чад - 85 избра правилния отбор.
Колкото до въпроса ти кога запчва сезона, неофициално навръх рожденният ми ден - 11 Август стартира пресийзън уийк1, а официално сезонът стартира на 8ми Септември с мача Ню Орлийнс - Грийн Бей.

Надявам се да съм бил достатъчно изчерпателен.
Изображение
"HE HAS ALL THE RIGHT MOVES..."
Осиновено rookie: Jimmy Garoppolo-QB, Eastern Illinois 2nd round ==> New England Patriots
Аватар
NewEnglandPatriotsBG

Мнениеот C.Ochocinco85 » Чет Авг 18, 2011 9:58 am

NewEnglandPatriotsBG Мерси за изчерпателния отговор!Май ще ставам фен на твоя отбор с идването на Чад.Да ме извиняват феновете на Синсинати,но аз бях тяхен фен заради този играч.Това сигурно е глупаво,но аз едва навлизам в този спорт и не познавах други играч на Бенгалс,а от статиите,които прочетох в този форум за Патриотите ми стана ясно за голяма част от тях. ;)
Аватар
C.Ochocinco85

Мнениеот NewEnglandPatriotsBG » Пет Авг 19, 2011 12:10 pm

Аз преди да стана истински фен на Пейтриътс, бях чувал за Джайънтс от игралните филми това е преди по-вече от 10 години. След това чух за Тампа Бей година след като спечелиха СБ и въпреки, че после Ню Инглънд спечелиха 2 години поред СБ пак ги игнорирах и все още нямах никакъв интерес към който и да е отбор в смисъл, че харесвах и всичките 32, но знаем това е невъзможно. Прескачаме още 2 години и 1/2 напред и стигаме до Септември 2007 когато в брошура на "КейбълТел" сега "Близу" видях че предлагат ТВ програмата "NASN" сега "ESPN America" и веднага си казах че това трябва да се гледа на 1000%. Първият ми мач който гледах беше Питсбърг - Маями 3:0 и си казах че този мач е пълна скука, след това дойде време за мачовете на номер 12 и веднага разбрах че това ще е отбора на сърцето ми. И така нататък. След като загубихме от Джайънтс реших да се поровя из нета да науча по-вече за историята на отбора и видях, че до привличането на Брейди в 6ти рунд на драфта 2000г. сме играли два пъти на СБ - 1985 или СБ 20 когато играем с Чикаго Беърс (наистина срамна загуба, но и велика за техния тренер Дитка) и 1996 или СБ 31 когато играем с Грийн Бей (равностоен мач до края на 1та четвърт и легендарен мач за Фарв и най-вече за Дезмънд Хауърд 3 кик ретърн ТД), та след като Дрю Бледсо се контузва в началото на сезон 2001 влиза в действие 12ката Том Брейди и ни извежда до титла на СБ 36 срещу Сейнт Луис, но за този мач по-голямо уважение трябва да проявим към кикъра Адам Винатиери именно след неговия ФГ само със 7сек. до края носи победата и 1ва Винс Ломбарди трофи. След като не успяваме да се класираме за плейофите през 2002 по наистина нелепи грешки на асистънт тренерите идва и хегемонията ни 2 поредни години - СБ 38 срещу Карълайна Пентърс отново с ФГ на Адам Винатиери и МВП за Дион Бренч; СБ 39 срещу Филаделфия Ийгълс с МакНаб, Т.О и Брайън Уестбрук всеки е залагал на Фили за титла, но МВП Брейди е бил на друго мнение и донася 3та титла за четири години. Не знам дали ти прави впечетление, но загубените СБ са в точно определени години по какъв начин необясним - 1985 СБ 20, 1996 СБ 31 и 2007 СБ 42. Общо взето това е моята история в света на уникалния и единствен "АМЕРИКАНСКИ ФУТБОЛ". God Bless NFL!
Изображение
Осиновено rookie: Jimmy Garoppolo-QB, Eastern Illinois 2nd round ==> New England Patriots
Аватар
NewEnglandPatriotsBG

Мнениеот Paragon » Сря Сеп 14, 2011 7:58 am

Какъв мач в Маями, а банда:))) Миналата година също имаше уникални изпълнения там, тази година Брейди и ко също не се посрамиха!
Did You Leave All On The Field Today?
Аватар
Paragon

Мнениеот NewEnglandPatriotsBG » Чет Сеп 15, 2011 12:12 am

Paragon написа:Какъв мач в Маями, а банда:))) Миналата година също имаше уникални изпълнения там, тази година Брейди и ко също не се посрамиха!

Този мач в Маями от MNF ще се помни дълго, а аз докато съм жив. Пожелавам си да станем свидетели как Брейди прави мач със 600 ярда, който ще е и 1ят куотърбек с такова постижение и ако стане факт тогава хич няма да се сетиш за мача от Маями, но до тогава 517 също върши работа. Нека е жив и здрав пък другото, само по себе си.
Изображение
Аватар
NewEnglandPatriotsBG

Мнениеот Asenov12 » Чет Ное 29, 2018 2:02 pm

обичам този отбор :D :D :D
:!: :!: Letsss Goooo Patriots Nation :!: :!:
Аватар
Asenov12

Предишна

Назад към New England Patriots