Go Pats

Re: Go Pats

Мнениеот A Peterson » Съб Яну 22, 2011 4:02 am

NewEnglandPatriotsBG написа:
Birdie написа:не виждам как ще привлекат нито Айдриън Питърсън, да не говорим пък за Крис Джонсън

И аз миналата година не виждах как ЛаДейниън Томлинсън и Сантонио Холмс ще подпишат с Джетс, но уви подписаха. Знам че едното няма нищо общо с другото все пак Джетс директно ги купиха, докато тука става въпрос за купуване на играч с замяна други и АКО се наложи можем да дадем драфт пикове за 2012 или 2013 на съответните отбори.

Как ще сравняваш LT и Сантонио с AP и CJ2K - двете суперзвезди на поста RB в лигата (да ме пpощават еднодневки като Пейтън Хилис и Ейдриън Фостър) ,но просто Сантонио и Томлинсън са в края на кариерите си докато Ейдриън и Крис са в зенита си. По реално ми се струва за някой от гореизброените WR по-скоро за Винсънт Джаксън защото В Сан Диего така или иначе не го искаха и тоя сезон игра на пожар поради контузиите докато Чад си е лицето на Бенгълс ,но горещото не препоръчвам Винс Джаксън защото е твърде конфликтен играч (макар и много талантлив).
Pick me, It's your Choice...
Аватар
A Peterson

Мнениеот Birdie » Съб Яну 22, 2011 4:29 am

Идеята е че няма как да получиш играч тип Джонсън или Питърсън топ 3 на рънинг бековете за Грийн-Елис, просто няма как да стане, играч от такъв тип без името Брейди просто няма как да получиш, ако ще и доживотен абонамент за пикове да дадеш. Примера с Джетс ти каза разликата, сега аз ще ти посоча още една, Томлинсън и Холмс отдавна не са това което са, Джонсън и Питърсън си влизат в най-силните години, никакъв шанс няма да получат такъв играч без да намесят Брейди в преговорите, което няма да стане
Изображение
"BEAST MODE"
Аватар
Birdie

Мнениеот vesvet » Пон Яну 24, 2011 3:06 pm

Не е в стила на Патс да вземат такива играчи. Да не говорим, че тези, които ти, Енчо, казваш, са непостижими. Те са наистина като да искаш да вземеш Пейтън. Аз бих искал да видя пас ръшър - тип изрод. :) Трябва да се вземе и стабилен 3-4 дефанзивен енд. В нападение ни трябва още един стабилен рънинг бек и висок, сигурен уайд рисийвър (от типа на ренди мос). :) Това са топ нуждите за мен. Със сигурност ще драфтват и сентър или гард, доколкото чета в сайта на еспн, секцията за бостън. :)
Аватар
vesvet

Мнениеот NewEnglandPatriotsBG » Пет Яну 28, 2011 11:57 am

Guard Mankins says he would consider a return to Patriots

Pro Bowl guard and free-agent-to-be Logan Mankins said Wednesday he would be open to re-signing with the New Enland Patriots despite a contentious, seven-game holdout in 2010, the Boston Herald reported.

"Oh yeah," he said when asked about a possible return to the Patriots. “There are 32 teams in play. Whatever one I feel is the best situation for me.

"There’s always a possibility (for the Patriots). But to tell you the truth, I haven’t given it much thought right now. If there was a CBA, I’m sure I’d be thinking about it a lot more."

Mankins was a restricted free agent after the 2009 season, and he and the team could not agree on a contract. The sixth-year pro eventually signed a reduced tender offer and returned for the final nine regular-season games in order to accrue another season in order to qualify for unrestricted free agency this offseason.

Mankins, a three-time Pro Bowl selection, has never missed a start in games he was eligible to play in.
Изображение
"HE HAS ALL THE RIGHT MOVES..."
Осиновено rookie: Jimmy Garoppolo-QB, Eastern Illinois 2nd round ==> New England Patriots
Аватар
NewEnglandPatriotsBG

Мнениеот NewEnglandPatriotsBG » Пет Яну 28, 2011 4:50 pm

Треньорът Бил Беличик е избран за главен треньор на АФК за мача в Хонолулу, Хавай на Про Боул. С Пейтън Менинг и Филип Ривърс имам големи надежди за победа на АФК именно това е и моята прогноза. 27:24 за АФК.
Изображение
Осиновено rookie: Jimmy Garoppolo-QB, Eastern Illinois 2nd round ==> New England Patriots
Аватар
NewEnglandPatriotsBG

Мнениеот NewEnglandPatriotsBG » Пет Яну 28, 2011 5:49 pm

New England Patriots: 5 Defensive Free Agent Targets in 2011 NFL Offseason

http://bleacherreport.com/articles/579823-new-england-patriots-5-defensive-free-agent-targets-in-2011-nfl-offseason#page/1

Ако може да вземем и 5мата ще е супер + тези от Драфта. За сега нека първо да подпишат CBA договора после да му мислим, защото ако няма НФЛ не знам как ще издържа до 2012 ;)
Изображение
Аватар
NewEnglandPatriotsBG

Мнениеот RevisIsland » Пет Яну 28, 2011 6:08 pm

Говори се,че Фицджералд иска да напуска Аризона и Пейтриътс веднага щели да се хвърлят за него ако слуховете се окажат истина
Изображение
“Quite honestly, he’s the best player in football,that is what you saw out there. That tells you how good Darrelle Revis is. He’s an amazing once-in-a-life-time player and we took advantage of him.”
RevisIsland

Мнениеот Иво » Пет Яну 28, 2011 9:42 pm

RevisIsland написа:Говори се,че Фицджералд иска да напуска Аризона и Пейтриътс веднага щели да се хвърлят за него ако слуховете се окажат истина

Тва хубаво, ама много силни ще станат :D . Фиц обира всичко дето е на 2-3 метра в радиус от него и с точността на Брейди ще са страшилище.
Изображение
Аватар
Иво
Viking

Мнениеот A Peterson » Пет Яну 28, 2011 10:43 pm

Не смятате ли че на Фици ще му е по-добре в някой друг отбор да кажем примерно Вайкингс верно не можем да предложим Том Брейди, но ако Лари найстина се махне от Аризона и харесва Минесота току виж Брет изиграе още един сезон :D :D :D :D :D :P
Pick me, It's your Choice...
Аватар
A Peterson

Мнениеот NewEnglandPatriotsBG » Пет Яну 28, 2011 10:52 pm

Вие си вземайте Лари ние ще ви отмъкнем Сидни Райс и ще сме квит :lol: :lol: :lol: :lol:
фифти/фифти както се казва
Изображение
Аватар
NewEnglandPatriotsBG

ПредишнаСледваща

Назад към New England Patriots