Fenove Na Ravens

Re: Fenove Na Ravens

Мнениеот Tinto » Пет Яну 10, 2014 12:57 am

Истината е , че положението със договорите изобщо не е такова. Смисъл - естествено, че е голяма част от cap space-a,но не и за тази година, която отмина,гледайки други ростъри също могат да се видят подобни схеми, въпроса е че чрез модерната система е много по-изгодно да се гради главно от драфт(по-ниски договори и т.н), а ние бяхме отбор пълен със ветерани, които изцеждахме до край и държахме на висока цена. Всичките срязвания,разделяния и т.н пак се отразяват на паричките, колкото и да не ни се иска, а присъствието и беше предвидено за един финален щурм. Въпрос на тактика- Редскинс и Каубойс са във доста по-лошо положение, а особено първите не биха се похвалили със завиден ростър.
Изображение
Аватар
Tinto

Мнениеот Tinto » Чет Яну 30, 2014 1:59 pm

Вече имаме нов ОC- Гари Кубиак. Не мога да кажа, че съм разочарован, защото във последните години със Хюстън доказа, че може да води добро нападение. Ще дойде чудно на Райс и Пиърс, даже блокирането във зона ми харесва, но нека да не е единствената опция(както беше във Хюстън). Дано се балансира малко нападението, защото със тези 50 паса на Флако всеки мач ми се скъси живота, нямам нищо против него, но просто не е Манинг.
Изображение
Аватар
Tinto

Мнениеот Tinto » Сря Фев 19, 2014 11:31 am

Suggs остава гарванче, което ме изненада приятно. Подписал е за 5 години, макар че не виждам как ще ги изпълни, хубавото е , че не губим пас ръш. Сега на ред е Монроу, който вече заяви, че няма да прави никакви отстъпки, но след цялото това време във Джаксънвил го разбирам, а после и Пита, който по всичко личи ще получи франчайз таг(дано да е като ТЕ, защото иначе спокойно може да хваща шапката). Другият спешен договор е този на Daryl Smith, но предвид талантите, които имаме като John Simon(нямам търпение да го видя във игрa) и Аrthur Brown...там сме подсигурени. Кубиак се е захванал да сглоба нов плейбук, от което крайно се нуждаем, но въпроса е дали ще го сглоби на време? Също така намекна, че няма да изневери на стила си със 2 РБ-та и използване на ТЕ, което може да значи използването на пик за въпросната позиция.
Изображение
Аватар
Tinto

Мнениеот Tinto » Пет Фев 21, 2014 11:43 am

Рей Райс най-вероятно успя да си зарине кариерата , не знам всички детайли, но нещата изглеждат МНОГО,МНОГО ЗЛЕ за него.
http://www.tmz.com/2014/02/19/ray-rice-unconscious-fiancee-atlantic-city-video-arrest/ - не само сцената е плашеща, но и неговото поведение като цяло. Просто не се държи като невинен във тази ситуация
Изображение
Аватар
Tinto

Мнениеот Tinto » Съб Мар 15, 2014 3:06 pm

Ози е голям, успя да преподпише всички ключови играи- Съгс, Монроу,Смит и Джакоби. Добавихме и Стийв Смит като слот WR, което ни липсваше миналата година(едно от многото неща). Аз се надявах да хванем поне още един WR oт драфта, тъй като обещава много въпросната позиция, но предвид случилото се , мисля че може да видим и ТЕ като първи избор(ако Еброн е на дъската). Помислих си , че Кубиак ще си доведе Даниелс, след като го освободиха от Хюстън, но очевидно ръководството има друг план, което на мен лично ми харесва. Остава въпросът с линията, по-специално центърът...морките сънища за Мак няма как да се сбъднат, така че да се надяваме да изтеглим нещо много талантливо от драфта. Втора поредна година, ростерите с най-малко талант в дивизията ще са тези на Питсбърг и Балтимор, лошо ни научиха последните няколко години, остава да стискаме палци останалите 2 отбора да продължат да се самоунищожават на ниво стаф.
Изображение
Аватар
Tinto

Предишна

Назад към Baltimore Ravens