Superbowl LI

Re: Superbowl LI

Мнениеот JORO79 » Пон Фев 06, 2017 6:35 am

СЛУШАМ ВИ ХЕЙТЪРИ,СЛУШАМ ВИИИИИИИИ!!!СТОЙТЕ СИ СЕГА В ДУПКИТЕ И НИКАКВО ПОКАЗВАНЕ!!СПАДНАТИ ТОПКИ ЛИ-МОИТЕ ТОПКИ ПРЕДИ МАЛКО СПАДНАХА НА ГУДЕЛ В УСТАТА
Аватар
JORO79

Мнениеот hri100 » Пон Фев 06, 2017 7:08 am

Ако това, че съм един от многото, които ненавиждат най-противния отбор в НФЛ, ме прави хейтър, ок, нямам нищо против. Но пък след такава победа никога не бих тръгнал да соля по другите, вместо да се радвам за собствения си отбор.

Знам, че сега няма да могат да ви се затворят устите (то досега не можеха, какво остава сега), но истината е, че бяхте живи трупове и не знаехте къде се намирате, преди от спешното в Атланта да ви реанимират по този уникален начин. Така че "най-великият обрат в историята" не се дължи на п*тката Брейди и компания, а си е дело само и единствено на идиотщината на Фалкънс. И никой никога не ще ме убеди в обратното - колкото и филми и легенди да се направят за този мач...

Кажи, поне изкара ли някой лев? :)
Most Valuable Peyton
Изображение
"I'll always be a Colt. I always will be. That will never change."

I believe in Eli... I believe he can touch the sky!
Аватар
hri100

Мнениеот JORO79 » Пон Фев 06, 2017 11:04 am

G.O.A.T.!!!Аз казах последната си дума в спора НИ:Хейтъри!!Повече не ми се занимава с празни приказки!!!Не обичам да залагам за любимите си отбори,че почти винаги като го направа и те падат.
Аватар
JORO79

Мнениеот JORO79 » Пон Фев 06, 2017 12:37 pm

Има една приказка-ДА БИ МИРНО СЕДЯЛО,НЕ БИ ЧУДО ВИДЯЛО!Някой трябваше да си избира отрова преди мача?!?!?Патс си избраха-ONE MOREEE!!Оня ден четох как Брейди е казал че ще играе още около 3-4 сезона.Питсбърг имат с една титла повече от нас.Вече трябва да сте се сетили на къде бия!?!?
Аватар
JORO79

Мнениеот ushuaya » Пон Фев 06, 2017 12:52 pm

Шоуто беше страхотно! Дано някой български канал да го излъчи някой ден, че с тия стриймове не си е работа...
ushuaya

Мнениеот Foxborough » Пон Фев 06, 2017 12:57 pm

hri100 написа:Ако това, че съм един от многото, които ненавиждат най-противния отбор в НФЛ, ме прави хейтър, ок, нямам нищо против. Но пък след такава победа никога не бих тръгнал да соля по другите, вместо да се радвам за собствения си отбор.

Знам, че сега няма да могат да ви се затворят устите (то досега не можеха, какво остава сега), но истината е, че бяхте живи трупове и не знаехте къде се намирате, преди от спешното в Атланта да ви реанимират по този уникален начин. Така че "най-великият обрат в историята" не се дължи на п*тката Брейди и компания, а си е дело само и единствено на идиотщината на Фалкънс. И никой никога не ще ме убеди в обратното - колкото и филми и легенди да се направят за този мач...

Ице то не беше кикът на Винетери, то не беше интерсепшъна на Бътлър, то не беше идиотията на Фалкънс. Не знам какво трябва да направят мойте хора за да те убедят. Това е СБ. Ако мачовете се печелеха като Сиатъл срещу твоя човек преди три сезона, то тогава нямаше изобщо да е интересен спортът.
Аватар
Foxborough

Мнениеот blabla » Пон Фев 06, 2017 3:01 pm

Дан Куин видя какво трябваше да направят Сиатъл през 2014 - Run the goddamn ball
blabla

Мнениеот Bogatir » Пон Фев 06, 2017 6:01 pm

hri100 написа:Ако това, че съм един от многото, които ненавиждат най-противния отбор в НФЛ, ме прави хейтър, ок, нямам нищо против. Но пък след такава победа никога не бих тръгнал да соля по другите, вместо да се радвам за собствения си отбор.

Пич ти или ти тъп или голям смешник. Ходи по форумите на ''червени'' и ''сини'' маймуни и там избивай комплекси. Тук само се излагаш. Това е то българската черта да се говори против някой без да го познаваш. Ходи се надрусай и си пусни някоя чалга и не ни занимавай с твоята личност. Не си никак интересен.
Аватар
Bogatir

Мнениеот Foxborough » Пон Фев 06, 2017 6:38 pm

Bogatir написа:

Пич ти или ти тъп или голям смешник. Ходи по форумите на ''червени'' и ''сини'' маймуни и там избивай комплекси. Тук само се излагаш. Това е то българската черта да се говори против някой без да го познаваш. Ходи се надрусай и си пусни някоя чалга и не ни занимавай с твоята личност. Не си никак интересен.

Ицо си признава, че е наш хейтър и не му се сърдя. Обаче вече всички доводи на хейтърите на Пейтриътс стават нелепи. Аз съм сигурен, че ако бяхме разгромили Фалкънс щяха да кажат ,,имахте най-слабият опонент''. Като ги бихме с малко - е късмет и идиотщина. Ако те ни бяха били щеше да са по-силни от нас и напълно заслужили. Т.е каквото и да се направи нищо няма да е по вкуса им. Още се чудя на това как примерно Сийхоукс говорят, че сме имали най-големият късмет срещу тях при положение, че до гол линията се стигна с най-късметлийския пас в историята, който беше много по-голям късмет от интерсепшъна на Бътлър. Винетери бил спечелил при положение, че Брейди го изведе до филд гол рейндж. Атланта били балъци и фъмбъл на Раян и такива ми ти работи и за това не ни победили при положение, че ние имахме фъмбъл също и интерсепшън даже. Ако всичките ни победи на СБ бяха разгомни сто процента щяха да казват, че опонентите ни са били слаби и в тези сезони не е имало конкуренция. Просто цаката е да няма угодия. Иначе сега е момента да изкажа истинското си възхищение. Този мач ме научи, че и когато нещата изглеждат невъзможни не трябва да се предаваш.
Аватар
Foxborough

Мнениеот Go_Bucs » Пон Фев 06, 2017 7:33 pm

Пазете хигиена във форума :!: Без ЛИЧНИ нападки и квалификации :oops:
With The First Pick in The 2015 NFL Draft Tampa Bay BUCCANEERS Selact Jameis Winston, QB, Florida State -"Winners take chances. Losers wait for chances."-Bucs GM Jason Licht on drafting Winston
Аватар
Go_Bucs

ПредишнаСледваща

Назад към Сезон 2016