Week 1

Week 1

Мнениеот TheQB » Пет Сеп 08, 2017 7:09 am

Редовния сезон официално започна.
Някой гледа ли Пейтриътс и Чийфс?
Аватар
TheQB

Re: Week 1

Мнениеот blabla » Пет Сеп 08, 2017 8:32 am

още първата седмица се разбиха илюзиите че НИ може да са непобедени този сезон.не успях да гледам мача,но 21-0 в 4тата част...явно срива е бил голям
blabla

Мнениеот vepaks » Пет Сеп 08, 2017 10:42 am

Alex Smith беше страхотно защитен!
Изображение
Аватар
vepaks

Мнениеот Cowboys fan » Съб Сеп 09, 2017 12:13 am

Случилото се в Бостън не е чак такава изненада. Вождовете са стойностен отбор макар че им липсваше манталитет за победи в такива мачове, но и това идва с времето. Тая година нищо чудно и да стигнат до последния мач. Патс без Еделман може и да страдат тоя сезон. Ще вземат дивизията, но ако не вземат конференцията пътя към супербоул ще е адски труден.
Аватар
Cowboys fan

Мнениеот hri100 » Съб Сеп 09, 2017 2:52 am

Чудесно начало на сезона! Лошото е, че калитковците могат да си позволят още поне десетина такива загуби и пак ще са на плейофи.

Cowboys fan написа:Тая година нищо чудно и да стигнат до последния мач.

Никакъв шанс, според мен. Нали се сещаш, че ако този мач беше в плейофите, резултатът щеше да е доста по-различен. ;)
Most Valuable Peyton
Изображение
"I'll always be a Colt. I always will be. That will never change."

I believe in Eli... I believe he can touch the sky!
Аватар
hri100

Мнениеот BundyBari » Съб Сеп 09, 2017 9:54 am

Здравейте и от мен! Снощи гледах мача на запис и въпреки че знаех резултата, пак се изкефих. Приятно се изненадах на играта на Канзас. Мислех си, че ще покажат ултра дефанзивният им стил от миналия сезон, но този Хънт яко избухна и ако продължават така имат големи шансове да направят силен сезон, но задължително трябва да си подобрят дисциплината, защото толкова много фалове са недопустими (особено такива като на Келси). За шампионите кво да кажа - чест прави на Беличик, че след мача не се оправда с контузиите. Иначе като фен на Сиатъл не ги харесвам и се радвам, че започват с фал-старт.
И малко извън темата - много от правилата на американските спортове ги уважавам и мисля, че трябва да се въведат и в Европейския футбол, като например тавана на заплатите/трансферите или видеоповторения по инициатива на отборите и други. Но не мога да си обясня и моля някои по-запознат да ме осветли, защо няма мачове и в Събота, а са разделени на две групи в Неделя. Не че ще гледам нещо различно от ГБ-Сиатъл, но ако беше в друг час не бих пропуснал и мача на Далас. Явно ще се гледа на запис, но едва ли ще се сдържа да не погледна резултата. :D Хубав уикенд ви желая :)))
Seattle Seahawks / Boston Celtics / AC MILAN
Аватар
BundyBari

Мнениеот hri100 » Съб Сеп 09, 2017 4:38 pm

BundyBari написа:защо няма мачове и в Събота

Предполагам защото съботата е запазена за колежанския футбол. :)

Иначе съм съгласен за дисциплината на Канзас. Ако не бяха нарушенията резултатът щеше да е още по-категоричен.
Most Valuable Peyton
Изображение
"I'll always be a Colt. I always will be. That will never change."

I believe in Eli... I believe he can touch the sky!
Аватар
hri100

Мнениеот blabla » Нед Сеп 10, 2017 7:14 pm

къде гледате в нета мачовете..нещо с приемливо качество
blabla

Мнениеот BundyBari » Нед Сеп 10, 2017 7:35 pm

Seattle Seahawks / Boston Celtics / AC MILAN
Аватар
BundyBari

Мнениеот Foxborough » Пон Сеп 11, 2017 8:58 am

Неприятна загуба. Но съм сигурен, че ще бъдем ок. За нападението си личи, че просто ще им трябва малко повече време на новите рисийвъри да навлезнат в системата, но и като за първи мач с толкова промени, със загубата на Еделман, нападението пак не беше зле. Защитата ме тревожи. Два абсолютно нелепи тъчдауна след дълбоки пасове на Смит ми дойде в повече. Даже имаше една ситуация при която сме гоу фор ит на 4 и 1. И коментаторът казва Беличек предпочита да остави нападението отколкото да пуска тази неопитна защита. Просто този сезон май няма много много дълбочина в защитата. Мисля обаче, че ще сме ок. Много съм доволен и от играта по земя.
Аватар
Foxborough

Следваща

Назад към Сезон 2017