Week 2

Week 2

Мнениеот P.Manning » Сря Сеп 20, 2017 5:14 pm

Много сте тихи след втората седмица, особено Cowboys fan, тази година ще вдигат ли "пак" титлата :lol:

Cowboys fan написа: на запад ще са Канзас срещу Рейдърс
:lol:

Изображение
MVPeyton
Аватар
P.Manning

Re: Week 2

Мнениеот TheQB » Чет Сеп 21, 2017 6:26 am

Доволен съм от победата над Минесота, но повече ме радва загубата на Синсинати от Хюстън.
Аватар
TheQB

Мнениеот JORO79 » Чет Сеп 21, 2017 5:02 pm

А това е само началото!!!
Прикачени файлове
FB_IMG_1506001766946.jpg
FB_IMG_1506001766946.jpg (63.26 KiB) Прегледано 1605 пъти
Аватар
JORO79

Мнениеот Cowboys fan » Чет Сеп 21, 2017 8:13 pm

P.Manning написа:Много сте тихи след втората седмица, особено Cowboys fan, тази година ще вдигат ли "пак" титлата :lol:

Cowboys fan написа: на запад ще са Канзас срещу Рейдърс
:lol:

Изображение

Не съм писал защото никой не пусна тема и като цяло сайта западна, както и страницата в Спортала. Колкото до мача в Денвър, абсолютно безобразно изигран от нас и нищо не ни се получи, особено играта по земя, но това не променя факта че Денвър в момента е един просто приличен отбор, но отстъпва и на Канзас и на Рейдърс и не ги виждам по-нагоре от трети в дивизията и с адски много късмет може да са шести в конференцията, докато ние спокойно можем да си вземем дивизията. Ако някой може да ми извади мой коментар където да съм се изхвърлял че ще вземем със сигурност титлата, гарантирам че никога няма да коментирам тоя спорт. За разлика от други, аз добре знам че в тоя спорт прогнозите са нищо и особено при положение че плейофите са в един мач и може да стане абсолютно всичко. Историята помни много случаи когато титлата не се печелеше от най-добрия отбор през сезона като примерно двете титли на Джайънтс, тази на Тампа, на Балтимор втората и още много други.
Аватар
Cowboys fan

Мнениеот JORO79 » Чет Сеп 21, 2017 9:38 pm

COWBOYS FAN , как оценяваш шансовета на Далас тази година? Според мен сезона ще е по слаб от миналия.
Аватар
JORO79

Мнениеот Cowboys fan » Пет Сеп 22, 2017 12:17 am

JORO79 написа:COWBOYS FAN , как оценяваш шансовета на Далас тази година? Според мен сезона ще е по слаб от миналия.

Със сигурност спечелване на 13 победи е много трудна задача защото и програмата ни е по-тежка. Ще съм доволен и на 11 победи и титла в дивизията, а в плейофите всичко може да стане. Много зависи и какво ще стане с наказанието на Елиът защото без него ще е трудно. Атланта изглеждат лек фаворит за супербоул, но до януари може да станат много неща и най вече контузии да сринат някой фаворит.
Аватар
Cowboys fan

Мнениеот JORO79 » Пет Сеп 22, 2017 8:04 am

НИ от рано ги натиснаха контузийте, добре че се заредихме яко с играчи преди сезона. Дивизията на Далас е по силна от на Патс и задачата им ще е по тежка. Много странно защо Далас вместо да надграждат над миналогодишния отбор се разделиха с толкова играчи от защитата, като знаят конкурентите им в конференцията Атланта и Грий Бей колко силни нападения имат. Дори и срещу Денвър силното им звено-нападението дръпна крачка назад.
Аватар
JORO79

Мнениеот Foxborough » Пет Сеп 22, 2017 10:46 pm

Аз пък мисля, че тази година надутият балон, който в плейофите ще бъде спукан са Чийфс. Сега ще смачкат и Чарджърс с катастрофална разлика и при 3-о старт и на небесата на самочувствието ще запишат страхотен редовен сезон, но в плейофите ще се издънят примерно срещу някой като Рейвънс. Джаянтс мисля, че вървят към 0-3 и ще се издънят срещу орлите. Да бъда честен аз като умерен човек се надявам и ние да не се издъним с тези огромни контузии срещу коравите тексасци, че после Ицата две седмици ще ни гаври :D
Аватар
Foxborough

Мнениеот JORO79 » Съб Сеп 23, 2017 8:03 am

Чарджърс не вярвам толкова лесно да се предадат без бой срещу Канзас. Двете има загуби досега бяха доста равностойни, от която едната с Денвър. Миналата година Минесота тръгнаха с 6 поредни победи , а дори не се класираха за плейофите. Мисла си, че Канзас тази година също няма да стигнат до там, най вече защото дивизията им е много трудна.
Аватар
JORO79

Мнениеот Bokasa » Съб Сеп 23, 2017 6:38 pm

Онзи ден Сан-Фран пак се мъчиха до последно. И пак гризнаха дървото. От нашата дивизия ме учудват слабите Синсинати. Надявам се, да вземем играта с плюшените мечета в неделя.
Аватар
Bokasa

Следваща

Назад към Сезон 2017