Week4

Week4

Мнениеот Foxborough » Нед Окт 01, 2017 11:09 pm

Абе, че защитата ни е зле, зле е. Обаче се чувствам длъжен да го напиша - това беше огромен обир от страна на зебрите. Освен съмнителните им флагове, за които може страшно много да се спори през целия мач, това вече в четвъртата четвърт ме извади извън равновесие. Скалъпиха някакъв илигал юз ъф дъ хендс. А накрая тези пет ярда дето им подариха без да има абсолютно, ама абсолютно нищо вече беше нелепо.
Аватар
Foxborough

Re: Week4

Мнениеот P.Manning » Пон Окт 02, 2017 10:36 pm

RAIDERS SUCK :D

За пореден път се видя, че някои отбори са изкуствени балони надути да заблуждават останалите :) Много съм впечатлен от моите "кончета" :) Много силно представяне на старта, Сиемиан навлиза все повече, а това, което има до себе си е голяма класа. Жалко само, че този отбор с опитен КБ има шанс за нови пръстени.
В момента имаме най-добрата защита с най-малко допуснати ярдове по земя и като цяло. Със СиДжей и Джамал сме на 3-то място по рън игра. Новият треньор и екипът му върши страхотна работа и съм много доволен. Очаквам, че с КС ще се класираме за плейофи, ако не ни мине черна маца път (хахаха не са Каролина) :D
MVPeyton
Аватар
P.Manning

Re: Week4

Мнениеот P.Manning » Вто Окт 03, 2017 11:36 pm

Изображение Изображение
MVPeyton
Аватар
P.Manning

Назад към Сезон 2017