Week7

Week7

Мнениеот Foxborough » Пон Окт 23, 2017 3:27 pm

Системата започна да проработва макар и огромните промени, които бяха направени и загубата на Еделман и Мичъл. Защитата игра безгрешно. Да не казвам, че онзи пас към Джоунс си беше чист интерсепшън на Бътлър и само мускулите на Джоунс позволиха да му отскубне топката и да спаси Атланта от загуба на 0. Иначе за пореден път ми бе даден урок, че не мога да правя сполучливи прогнози. Бях казал, че Кливланд ще са много по-добре този сезон, а те са 0-7 :D
Аватар
Foxborough

Re: Week7

Мнениеот vepaks » Сря Окт 25, 2017 9:28 am

Кливланд винаги са зле, скоро ще се преместят в Отава...
Изображение
Аватар
vepaks

Мнениеот Bogatir » Чет Ное 23, 2017 7:40 pm

Тозуи форум умре
Аватар
Bogatir

Мнениеот BundyBari » Чет Ное 23, 2017 9:57 pm

Всеки ден влизам да видя, някой дали е писал, но като видя че не, и аз не пиша. И в Спортала под статиите за НФЛ е слабо напоследък. Но и не остава време от гледане на мачове. Старая се да гледам по 2-3 на week (не се кефя на хайлайти). Иначе за Сиатъл не ми се говори даже... офанзивна линия - трагедия, много контузии в защита, само с един Уилсън и един Болдуин няма да стане в атака. Единствения светъл лъч е по-стабилното представяне на Джими напоследък, но не съм голям оптимист за класирането ни в плейофи. Иначе другите отбори, които следя през сезона с интерес са Патриотите, Далас, Атланта и Каролина. Чакам с нетърпение плейофите и истинските битки в тях, предполага и форумите ще се раздвижат тогава. :)
Seattle Seahawks / Boston Celtics / AC MILAN
Аватар
BundyBari

Назад към Сезон 2017