free agents2014 - 15.05. - One of my favorite days..........

Какво ново в света на Американския Футбол.

Re: free agents2014 - 21.03. - One of my favorite days......

Мнениеот Bokasa » Съб Мар 22, 2014 5:50 pm

Как ще коментирате исканията за промяна на правилата? Според мен начален удар от 40 ярд донякъде ще обезсмисли спешъл тимовете.
Аватар
Bokasa

Мнениеот hri100 » Съб Мар 22, 2014 7:31 pm

Аз по принцип съм доста консервативен, когато става дума за такива неща, така че от мен няма да видите някакво въодушевено изригване за някое от предложенията. С две думи, да речем, че за повечето съм против, а за останалите "въздържал се".
Most Valuable Peyton
Изображение
"I'll always be a Colt. I always will be. That will never change."

I believe in Eli... I believe he can touch the sky!
Аватар
hri100

Мнениеот Tinto » Нед Мар 23, 2014 9:53 am

Ами има и не лоши такива, например това за вдигнаето на гол поста, защото така може да се избегнат много половинчати решения. Това за екстра пойнт от 40 ярда също ми изглежда резонно, защото при настоящата система е дооооста трудно да не се отбележи. Лошото е , че лигата е задължена да направи нещо по въпроса със спешъл тиймовете, защото там се получават най-бруталните удари и сблъсъци, а след делото са под мотото "ще направим играта по-сигурна", това обаче са си заплати и ростер места(има много хора, които правят само това).
Изображение
Аватар
Tinto

Мнениеот Go_Bucs » Нед Мар 23, 2014 2:14 pm

Bokasa написа:Как ще коментирате исканията за промяна на правилата? Според мен начален удар от 40 ярд донякъде ще обезсмисли спешъл тимовете.

Това наистина е голям проблем, още при промяната миналата година(35-ти) бях против, сега вече нямам думи.
Моето предложение е 50-тия ярд, така поне ще има повече топки за феновете :D !!!
With The First Pick in The 2015 NFL Draft Tampa Bay BUCCANEERS Selact Jameis Winston, QB, Florida State -"Winners take chances. Losers wait for chances."-Bucs GM Jason Licht on drafting Winston
Аватар
Go_Bucs

Мнениеот Broncosaurus » Нед Мар 23, 2014 3:20 pm

Go_Bucs написа:Това наистина е голям проблем, още при промяната миналата година(35-ти) бях против, сега вече нямам думи.
Моето предложение е 50-тия ярд, така поне ще има повече топки за феновете :D !!!

Хаха подкрепям напълно! Обезсмислят допълнително един от моментите в играта, които могат да произведат голямо шоу, след като вече направиха достатъчно да го обезсмислят.
Аватар
Broncosaurus

Мнениеот Lion » Нед Мар 23, 2014 6:22 pm

Go_Bucs написа:
Bokasa написа:Как ще коментирате исканията за промяна на правилата? Според мен начален удар от 40 ярд донякъде ще обезсмисли спешъл тимовете.

Що не вземат и да им дават и по 3 т. за FG :lol:
Suh: "I’m here to cause you problems and meet your quarterback."
Аватар
Lion

Мнениеот hri100 » Пон Мар 24, 2014 12:22 am

Lion написа:
Go_Bucs написа:

Що не вземат и да им дават и по 3 т. за FG :lol:

Ти се бъзикаш, ама както е тръгнало, скоро и това може да стане. ;)
Most Valuable Peyton
Изображение
"I'll always be a Colt. I always will be. That will never change."

I believe in Eli... I believe he can touch the sky!
Аватар
hri100

Мнениеот Redskins » Пон Мар 24, 2014 5:32 pm

Предложението е отправено от моите хора, предполагам точно с тази идея - да се обезмислят спешъл тиймовете. Там сме скандално слаби.
Дебата около PAT не го разбирам. Според мен е най-добре да оставят нещата така както са, а ако правят промяна дано не е някаква глупост като изпълнение от по-далечно разстояние. Ако правят промяна по-добре просто да премахнат изпълнението като цяло. Треньорът да избира веднага след тъчдаун, дали да добави автоматично 1 точка или да играе за 2.
Гоул поуста предполагам рано или късно ще бъде вдигнат, тъй като кикърите задобряват със страшно бързи темпове. Предполагам до 10 години редовно ще имаме успешни кикове от 60-70 ярда, което ще промени коренно играта и то не към добро.
Аватар
Redskins

Мнениеот Bokasa » Пон Мар 24, 2014 9:21 pm

Полека-лека, играта ще започне да оправдава името си. :D Какво му трябва на човека? - сватбарски шутове с хайдушки провиквания. :lol:
Аватар
Bokasa

Мнениеот Tinto » Сря Мар 26, 2014 9:00 pm

Cowboys fan написа:Джаред Алън поема към Сиатъл.

Подписа за 4 години с Беърс.
Изображение
Аватар
Tinto

ПредишнаСледваща

Назад към Новини