free agents2014 - 15.05. - One of my favorite days..........

Какво ново в света на Американския Футбол.

Re: free agents2014 - 21.03. - One of my favorite days......

Мнениеот hri100 » Сря Мар 26, 2014 9:19 pm

Tinto написа:
Cowboys fan написа:Джаред Алън поема към Сиатъл.

Подписа за 4 години с Беърс.

Уау, това е интересно. Чакам коментарите на "викингите".
Most Valuable Peyton
Изображение
"I'll always be a Colt. I always will be. That will never change."

I believe in Eli... I believe he can touch the sky!
Аватар
hri100

Re: free agents2014 - 26.03. - One of my favorite days......

Мнениеот Tinto » Чет Мар 27, 2014 1:17 pm

Колкото до правилата, би било много глупаво въпросното увеличаване на отборите в плейоф, аз разбирам, че ще са повече пари за разделяне и т.н. Това обаче ги обезценява, даже аз бих бил по-съгласен да се отреже по едно място , но да не се добавят. Другото е , че мачовете от последния кръг на редовния сезон ще загубят вълнението, което постигат в сегашния формат. За вдигането на гол поуста съм твърдо за, но нямам предвид носещата греда, а двата стълба, защото това би премахнало много от реферските решения, които и без това са скандални(имайте предвид ,че дали един филд гол или екстра пойнт са добри го решават пичовете застанали ПОД ГРЕДАТА, не мога да се сетя за по-лошо място за преценяване на това)
Изображение
Аватар
Tinto

Re: free agents2014 - 26.03. - One of my favorite days......

Мнениеот hri100 » Пет Мар 28, 2014 12:47 am

Tinto написа:Колкото до правилата, би било много глупаво въпросното увеличаване на отборите в плейоф, аз разбирам, че ще са повече пари за разделяне и т.н. Това обаче ги обезценява, даже аз бих бил по-съгласен да се отреже по едно място , но да не се добавят. Другото е , че мачовете от последния кръг на редовния сезон ще загубят вълнението, което постигат в сегашния формат.

Абсолютно! Не превръщайте НФЛ в НБА!
Most Valuable Peyton
Изображение

Аватар
hri100

Re: free agents2014 - 21.03. - One of my favorite days......

Мнениеот Иво » Пет Мар 28, 2014 1:43 pm

hri100 написа:
Tinto написа:
Cowboys fan написа:Джаред Алън поема към Сиатъл.

Подписа за 4 години с Беърс.

Уау, това е интересно. Чакам коментарите на "викингите".

Да е жив и здрав и да гони проска Роджърс по гръб дълги години още му пожелавам! На мен ми е любимец и като се има пред вид колко е дал на отбора и града няма как да му се сърдя или да се дразня. Той е в етап от живота си, където трябва да максимизира каквото му е останало от спортната кариера и явно Беърс са готови да платят повече, за да запълнят дупката оставена от Пепърс.

Ние да вземем JFF пък Джаред Алън да го гони ако може, амин!
Изображение
Аватар
Иво
Viking

Re: free agents2014 - 28.03. - One of my favorite days......

Мнениеот Tinto » Пет Мар 28, 2014 9:35 pm

DJAX e oфициално освободен от Фили, което праща ясно съобщение за това как ще се работи там. Не може да ти повишат договора, да излизаш от контузия и след новата система, която ти пасва идеално да отидеш и да поискаш още, просто няма да стане. Знаеше се ,че ще го освободят, но Фили се надяваха с няколко последни хода да извадят някой пик в замяна. Питърс е обявен като свободен за трейд, защото при него положението беше подобно...общо взето, ако искаш много пари във Фили, ще ги получиш и ще ти бъде показана вратата
Изображение
Аватар
Tinto

Re: free agents2014 - 15.05. - One of my favorite days......

Мнениеот P.Manning » Вто Мар 03, 2015 3:12 pm

Колеги много тихо стана във форума :(

Честит празник на всички вас :)

Постоянно има интересни слухове нека споделяме и коментираме. Интересно ми е какво се случва със Сух (или там както се пише), защо Детройт не иска/не може да го задържи?

В Денвър след като сложиха таг на Д.Томас, все повече се говори за това, че Джулиъс ще е аут. Дез Брайънт, Линч, Кроматие, Жан-Пиер Пол и много други са свободни. Интересно ми е дали някой от по-малките отбори няма да вдигнат класата си с големия кап, който имат. Струва ми се, че Инди ще се подсилят здравата, което е добра новина за агент 100 :)
MVPeyton
Аватар
P.Manning

Мнениеот Go_Bucs » Вто Мар 03, 2015 10:40 pm

Следващият договор на Су. Залагам на 6 год. за $105 мил. с $55мил. гарантирани. ;)
Кой ще му ги даде :?: Всеки един с свободни кинти над $30мил. на год. база(viewtopic.php?f=1&t=524),или по-точно казано, това са около 12/13 отбора.

Дез Брайънт и J.P.P ги франчайзнаха.
With The First Pick in The 2015 NFL Draft Tampa Bay BUCCANEERS Selact Jameis Winston, QB, Florida State -"Winners take chances. Losers wait for chances."-Bucs GM Jason Licht on drafting Winston
Аватар
Go_Bucs

Мнениеот hri100 » Сря Мар 04, 2015 1:41 am

P.Manning написа:Струва ми се, че Инди ще се подсилят здравата, което е добра новина за агент 100 :)

И аз на това се надявам, защото като знам какви сме "драфтаджии" и лошо ми става...

P.S.
Сухия е животно, но с тоя характер си е нож с две остриета отвсякъде.
Most Valuable Peyton
Изображение

Аватар
hri100

Мнениеот Lion » Сря Мар 04, 2015 11:47 pm

Някак си се чувствам длъжен да се изкажа по темата :)
Очевидно дефанзивната ни линия тази година е на тезгяха, главно благодарение на страхотната работа на нейния координатор Терил Остин.
За мен той е най-важната част от целия пъзел и съм наистина радостен, че поради различни причини не стана хед коуч в друг отбор. Без него нито защитата ни щеше да е #2 в лигата, нито Су щеше да иска (и заслужава) едни 100 млн.
На второ място за мен е задържането на Су. Очевидно беше безразсъдно да му се дадат едни 27 млн. за една година без гаранция за след това, очевидно че при оставането на Остин и догодина цената му щеше да е над 100 млн., които явно не можем да си ги позволим, очевидно щяхме да си изхарчим и последния цент само за него без да можем да преподпишем с много други важни играчи като Феърли, Си Джей Моузли, Тълок ... очевидно щеше да е безразсъдно ако нямаме дългосрочна сделка. Колкото и да не ни се иска най-вероятно ще го загубим, но ще спестим маса пари с които можем да задържим другите важни играчи, а и да се подсилим със свободни агенти които при добър координатор като Остин биха паснали като дялан камък (примери от миналата година - Ихедибо, Куин, Воун ...) и защитата отново ще е на топ ниво.
На трето място е задържането на Феърли. Огромен потенциал, за съжаление нелепа контузия го извади за втората половина от сезона, но пък както казва народа "всяко зло за добро", тази контузия му свали цената и при потенциалното напускане на Су, ще можем (и трябва) да го задържим за сравнително малко пари.
На четвърто място - задържането на Тълок, което също би трябвало да ни излезе почти без пари. При сделка със Су, той си е "пътник". Само припомням, че той беше водещия лайнбекър преди да се контузи - Де Андре Леви го допълваше. Ако Тълок си върне формата отново ще имаме чудовищен тандем лайнбекъри на съвсем приемлива цена.
И като обобщение - системата в НФЛ е безмилостна и е направена така че възхода на един отбор да не е на основата на парите, а на съвкупност от много други фактори, които бих обобщил като "кризисен мениджмънт с ограничени ресурси".
Су си заминава и при всичките му "характеропатии" един дефанзивен координатор със "здрава ръка" би го направил "хол ъф фейм" играч и с него би бетонирал всеки един разграден двор, дори и този на Чикаго за съжаление :oops: . Колкото до бъдещето на нашата защита - идната година е решаваща Остин да успее с нейното повторно изграждане преди да поеме към логичното продължение на своята кариера като главен треньор.
Надявам се да не съм ви досадил прекалено с моите размисли на тема защита на Детройт ;)
Suh: "I’m here to cause you problems and meet your quarterback."
Аватар
Lion

Мнениеот P.Manning » Чет Мар 05, 2015 12:15 am

Напротив, много съм благодарен за това, което написа. Така научих нови неща за Детройт и защитата.

Аз да се включа с една новина за Денвър, която ме прави щастлив. Пейтън най-вероятно ще остане още един сезон, което преди мислех, че отчасти е грешно, но сега смятам, че е перфектното решение. Отново ще сме в битката за СБ и ще имаме достатъчно време да помислим за негов заместник.
MVPeyton
Аватар
P.Manning

ПредишнаСледваща

Назад към Новини