Не сме умрели, само си почиваме

Какво ново в света на Американския Футбол.

Re: Не сме умрели, само си почиваме

Мнениеот Foxborough » Пет Сеп 02, 2016 4:46 pm

Жорка сега видя ли колко прав се оказвам за Минго. Още в дебюта си беше истински вихър. Много ще пасне. От друга страна с Джими Джи ще се молим за поне две победи. Знам, че звучи аматьорско, непрофесионално и т.н. да го казвам, но ще го кажа. Джакоби Брисет е човекът, който ако аз имах власта бих пуснал. Много хора ще кажат, че е новобранец, не познава още системата и т.н. Но просто виждам смелостта в очите на това момче. Истински войн. От това, което имам като мнение - на обратната посока е Гараполо. Надявам се да докаже, че НЕ съм прав. Ще видим.
Аватар
Foxborough

Мнениеот JORO79 » Пет Сеп 02, 2016 6:46 pm

Наистина много добре се вклчи Минго,макар още да не е напълно запознат с тънкостите на защитата ни.Дано бързо се приспособи и ако всички в защитата са здрави все ми се струва че може да сме в топ 5 ,да не кажа и топ 3 за дифенс. Единствено Денвър и Сиатъл може би няма как да ги превъзхождаме ,но с другите отбори с добри защити спокойно може да се съревноваваме,ако всичко е ток и жица.За Джими.....мама мия,не ми се говори.Момчето се е уплашило дори на страничната линия като седи,все едно ще го изпращат в Сирия да се бие с Ислямска държава.Дано с вклчването на Гронк и другите оръжия в нападение се поуспоки,защото в 4 мача като стартер(ако не го смени Брисет по някое време) мисла че равносметката ще е 1-3.Като гледам него и добрата игра на защитата да не се превърнем първите 4 мача като Денвър от миналата година и защитата да ни донася победите.И офанзивната линия постоянно някакви въртележки се прават,контузват се хора и не знам колко ще опазат бъзльото.Дано съм лош пророк и дано Джими направи 2 ТД по земя в Аризона,защото поне знам че тича като отвързан като го подгонат :D
Аватар
JORO79

Мнениеот P.Manning » Пет Сеп 02, 2016 11:15 pm

Като говорим за защита не пропускай КС ;)
MVPeyton
Аватар
P.Manning

Мнениеот JORO79 » Съб Сеп 03, 2016 11:38 am

Е да,и те са доста добри ама Денвър и Сиатъл са си класа,затова Патс трябва да гонят техните стандарти и ако се доближат до тех и с тази атака нещата трябва да са нарисувани за нов пръстен.Гледах прогнозите за евентуалните съперници на финала този сезон и най често се споменаваха Патс от АФК а от НФК е доста по оспорвано с Сиатъл,Пакърс,Аризона и Каролина,но според мен ще са опаковчиците,защото и те са стегнали яко защитата,а и се връща Нелсон плюс новия ТЕ Кук.
Аватар
JORO79

Мнениеот P.Manning » Съб Сеп 03, 2016 6:23 pm

Сам Брадфорд, Викингите и те с някакъв "уникален" ход...
MVPeyton
Аватар
P.Manning

Мнениеот VlaSim » Съб Сеп 03, 2016 11:26 pm

P.Manning написа:Сам Брадфорд, Викингите и те с някакъв "уникален" ход...

Рогатите май се простреляха в крака с тази сделка, особено след като преди малко Денвър се освободи от присъствието на Санчес!!! :D
И в Грин Бей правят някви глупости, да си разкарат най стабилния и опитен човек в OLine-a. Ох дано Тед Томпсън знае какво прави!!!
VlaSim

Мнениеот P.Manning » Нед Сеп 04, 2016 12:33 am

Хахахах Далас прибират Санчез :D :D :D Е не, днеска определено беше денят с най-малоумните решения. Ясно е, че имат нужда от опитен КБ в случай, че новака се издъни, но човек, който прави 2 фъмбъла в 1 неофициален мач определено не е решението.

Аз лично се надявам Сиемиан да се издъни и да пускат Пакстън, от това, което видях срещу Аризона смятам, че може да се справи.
MVPeyton
Аватар
P.Manning

Мнениеот JORO79 » Нед Сеп 04, 2016 9:22 am

Като разбрах за Брадфорд ,че ще бъде КБ на Минесота,една от първите ми мисли бяха че Теди Бриджуотър може би изигра последния си мач за Викингите и Сам ще се превърне в техното ново лице
Аватар
JORO79

Мнениеот Foxborough » Нед Сеп 04, 2016 10:28 am

Жорка като видях какви добри играчи сме отрязали за място в ростъра... Но това е така. Най-доброто, от най-доброто, с което разполагаме. Много важен момент е завръщането на един от най-важните играчи заради блоковете, които прави - фулбекът Девелин. Сега ще почнем да използваме отново формации, които миналата година, когато го нямаше бяхме позабравили. Рууки рисийвърът Малкълм Мичъл преди да го контузят просто показа великолепни качества. Мисля, че беше много голям удар в драфта. Като цяло мисля, че може да сме страшна доминация, но с Гараполо ако ни изпонадрънкат тези мои думи могат да се окажат не точно така. Въпросът е колко трудна ще направи задачата на Брейди Джими.
Аватар
Foxborough

Мнениеот JORO79 » Нед Сеп 04, 2016 2:48 pm

Като гледам отбора имам само едно малко притеснение. ДТ в защита ще се разчита на Бранч и Браун ,то е ясно,но резервите им Джонсън и Валентайн не знам до колко ще могат да се справят ако някой от титулярите се контузи.Освободиха двама ветерани с опит като Найтън и Кун и сега са заложили на тези двамата да влизат на пожар.Дано оправдаят очакванията.Фостър също ще ми е интересен как ще се справи и имам положителни очаквания към него.Не знам защо са оставили толкова много сейфтита също така,ама те си знаят.
Аватар
JORO79

ПредишнаСледваща

Назад към Новини