Не сме умрели, само си почиваме

Какво ново в света на Американския Футбол.

Re: Не сме умрели, само си почиваме

Мнениеот Cowboys fan » Нед Сеп 04, 2016 9:10 pm

И аз се чудя за какво изобщо взимаме Марк Санчес, който е средняк, да не кажа посредствен куотърбек, а и няма никакъв синхрон с отбора. Би трябвало миналогодишния горчив опит с Уийдън и Касел да ни е научил че от такива трансфери няма полза. Не случайно най-добре се справихме тогава с Келън Мур. За мене Прескот трябва да е титуляр докато се върне Ромо. Дори и да греши поне ще придобие игрова практика и ще се научи за времето когато ще трябва да замени Ромо, а върне ли се Тони, той ще е титуляр без значение какво ще направи Прескот. Все пак тая година сме по-добре откъм рънингбеци и играта по земя също е вариант до връщането на Тони.
Аватар
Cowboys fan

Мнениеот vepaks » Пон Сеп 05, 2016 11:36 am

Снощи си говорих с едни американци и се посмяхме по адрес на Марк Санчес, защо изобщо още е в лигата :D
Изображение
Аватар
vepaks

Мнениеот blabla » Пон Сеп 05, 2016 11:42 am

с тази О-линия Санчес ще има достатъчно време да подава....ако Прескот се контузи Санчес може да вдигне малко шум

а за ситуацията с Братфорд...мисля че Вайкингс направиха добра сделка.Имат добри играчи на всички позиции и състава им е балансиран и готов за доста добро представяне в плейофите.Това което им трябваше бе солиден КюБи и те го намериха.Давайки 1ви и 4ти пик е добра сделка за куотърбек като Братфорд.Викингите имат много млади,талантливи момчета,така че да не разполагат с 1ви пик през 2017 не е толкова зле.Вярно е,че ще му е нужно време ,но схемите ще му паснат.Сега има по-добра О-линия и по-добри ресийвъри...така че очаквам добро представяне от Вайкингс
blabla

Мнениеот JORO79 » Пон Сеп 05, 2016 11:57 am

Ти като фен на Пакърс не трябва да си много щастлив от тази сделка,защото сега първото място в дивизията отново ще е застрашено,да не кажа и мястото в плейофите,ако Минесота спечелат дивизията.
Аватар
JORO79

Мнениеот blabla » Пон Сеп 05, 2016 2:26 pm

JORO79 написа:Ти като фен на Пакърс не трябва да си много щастлив от тази сделка,защото сега първото място в дивизията отново ще е застрашено,да не кажа и мястото в плейофите,ако Минесота спечелат дивизията.

не знам,защо си останал с впечатление,че съм им фен на ГБ
blabla

Мнениеот JORO79 » Пон Сеп 05, 2016 4:27 pm

Малиии,извинявай,аз в бързината съм помислил че това го е писал vepaks
Аватар
JORO79

Мнениеот VlaSim » Пон Сеп 05, 2016 9:57 pm

vepaks написа:Снощи си говорих с едни американци и се посмяхме по адрес на Марк Санчес, защо изобщо още е в лигата :D

Колега не знам що се смееш на Далас като и твоите хора правят едни невероятни глупости ........................ точно преди първия мач от сезона :D
VlaSim

Мнениеот P.Manning » Чет Сеп 07, 2017 6:02 pm

Пичове, я кажете какво интересно се случи през лятото, че почти не съм наблюдавал трейдове, пикове и прочие :)
MVPeyton
Аватар
P.Manning

Предишна

Назад към Новини