Black Monday 2015-16

Какво ново в света на Американския Футбол.

Black Monday 2015-16

Мнениеот Cowboys fan » Пет Яну 01, 2016 8:09 pm

Аватар
Cowboys fan

Re: Black Monday 2015-16

Мнениеот Cowboys fan » Пет Яну 01, 2016 8:17 pm

Cowboys fan написа:http://sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/week-17-coaches-on-the-hot-seat---how-bad-will-black-monday-be-155939378.html

Тоя списък съдържа и малко неочаквани имена, но странно защо ли Гарет пак го няма в него. Дали пък няма да има и изненадващи уволнения и въртележки от едно място на друго за вече провалени треньори.
Аватар
Cowboys fan

Мнениеот hri100 » Нед Яну 03, 2016 2:23 am

При нас е време за "перестройка" и първата (но далеч не най-важната) крачка е уволнението на Чък. Бях с големи очаквания към него, най-вече защото беше координатор на една от най-добрите защити в историята на НФЛ, но се оказа голямо разочарование. Време е да си върви.
Most Valuable Peyton
Изображение
"I'll always be a Colt. I always will be. That will never change."

I believe in Eli... I believe he can touch the sky!
Аватар
hri100

Мнениеот Cowboys fan » Пон Яну 04, 2016 7:16 pm

Кливланд уволниха Петин, а Сан Франциско направиха същото с Томсула. Очаквам поне още три уволнения до края на деня. Вероятно в Индианаполис, Джайънтс, Детройт, Сейнт Луис, Сан Диего или Ню Орлиънс. За съжаление Гарет остава и следващия сезон.
Аватар
Cowboys fan

Мнениеот Cowboys fan » Вто Яну 05, 2016 12:13 am

Айде и дедо Кофлин замина ! Официалната формулировка е, че след среща със двамата съсобственици Мара и Тиш, Кофлин е подал оставка за "доброто на организацията", но е почти сигурно че тая оставка е подплатена много добре финансово защото не върви някак си да изгониш като куче човека донесъл два супербоула.
Сан Диего пък са потвърдили Маккой и за следващия сезон.
Аватар
Cowboys fan

Мнениеот P.Manning » Вто Яну 05, 2016 12:28 pm

hri100 написа:При нас е време за "перестройка" и първата (но далеч не най-важната) крачка е уволнението на Чък. Бях с големи очаквания към него, най-вече защото беше координатор на една от най-добрите защити в историята на НФЛ, но се оказа голямо разочарование. Време е да си върви.

Нямаш късмет, Пагано подписва нов договор за 4 години.
MVPeyton
Аватар
P.Manning

Мнениеот Cowboys fan » Чет Яну 07, 2016 8:27 am

Уволнението на Lovie Smith е малко очаквано, но донякъде има резон при два слаби сезона. Все пак се очакваше да получи шанс и за догодина.
Аватар
Cowboys fan

Мнениеот Go_Bucs » Чет Яну 07, 2016 11:13 am

Cowboys fan написа:Уволнението на Lovie Smith е малко очаквано, но донякъде има резон при два слаби сезона. Все пак се очакваше да получи шанс и за догодина.

Абсолютно, мнооого слаба защита, но най-вече си замина заради последните четири мача. Топ 5 нападението по ярдове в лигата заслужава по-добра защита. Мисля, че офанзивният координатор Дърк Кътър ще получи повишение.
With The First Pick in The 2015 NFL Draft Tampa Bay BUCCANEERS Selact Jameis Winston, QB, Florida State -"Winners take chances. Losers wait for chances."-Bucs GM Jason Licht on drafting Winston
Аватар
Go_Bucs

Мнениеот hri100 » Съб Яну 09, 2016 6:21 am

P.Manning написа:
hri100 написа:При нас е време за "перестройка" и първата (но далеч не най-важната) крачка е уволнението на Чък. Бях с големи очаквания към него, най-вече защото беше координатор на една от най-добрите защити в историята на НФЛ, но се оказа голямо разочарование. Време е да си върви.

Нямаш късмет, Пагано подписва нов договор за 4 години.

Дам, май аз съм единственият, който не вярва в него. Другите се оправдават/самозалъгват, че контузиите и какви ли не други фактори са виновни, но според мен Чък, колкото и симпатичен да е, доказано се провали. Дано да ме опровергае, но не съм оптимист.
Most Valuable Peyton
Изображение
"I'll always be a Colt. I always will be. That will never change."

I believe in Eli... I believe he can touch the sky!
Аватар
hri100

Мнениеот Go_Bucs » Пет Яну 15, 2016 11:18 am

Go_Bucs написа:
Cowboys fan написа:Уволнението на Lovie Smith е малко очаквано, но донякъде има резон при два слаби сезона. Все пак се очакваше да получи шанс и за догодина.

Абсолютно, мнооого слаба защита, но най-вече си замина заради последните четири мача. Топ 5 нападението по ярдове в лигата заслужава по-добра защита. Мисля, че офанзивният координатор Дърк Кътър ще получи повишение.

До тук добре Дърк Къдър е повишен, сега остава да вземе Майк Смит за DC, еееее може и Джим Шуорц
With The First Pick in The 2015 NFL Draft Tampa Bay BUCCANEERS Selact Jameis Winston, QB, Florida State -"Winners take chances. Losers wait for chances."-Bucs GM Jason Licht on drafting Winston
Аватар
Go_Bucs

Следваща

Назад към Новини