Free Agency 2016

Какво ново в света на Американския Футбол.

Re: Free Agency 2016

Мнениеот Go_Bucs » Чет Мар 10, 2016 12:56 pm

P.Manning написа:Оукланд, Тексанс и Джагитата много бързо действат :)

Дано вземем Каперник, още като станах фен на НФЛ го харесах и мисля, че ще пасне идеално в системата на Кубиак. Друг вариант за мен е Фитц, разни Пакстъни и тем подобни недоказани няма нужда.

Аз мисля, че при вас Кубиак не е единствения който има думата относно КюБи-тата. Гленън и Брок са доста сходни, да не кажа еднакви. За него не ви трябват $$$, той е направо без пари, но само тази година, гледай следващата година какъв договор ще удари.
With The First Pick in The 2015 NFL Draft Tampa Bay BUCCANEERS Selact Jameis Winston, QB, Florida State -"Winners take chances. Losers wait for chances."-Bucs GM Jason Licht on drafting Winston
Аватар
Go_Bucs

Мнениеот A Peterson » Чет Мар 10, 2016 1:35 pm

RGIII?
Pick me, It's your Choice...
Аватар
A Peterson

Мнениеот Go_Bucs » Чет Мар 10, 2016 1:36 pm

Вижте това,

Илай за Пейтън,

ако случайно сте го пропуснали.

https://www.youtube.com/watch?v=HyCQby6r0zA
With The First Pick in The 2015 NFL Draft Tampa Bay BUCCANEERS Selact Jameis Winston, QB, Florida State -"Winners take chances. Losers wait for chances."-Bucs GM Jason Licht on drafting Winston
Аватар
Go_Bucs

Мнениеот P.Manning » Чет Мар 10, 2016 2:45 pm

Нямам почти никакви наблюдения над двамата, но ми се вижда стъпка назад при подобен ход. И двамата изглеждат прилични, но не съм сигурен, че са точните хора за този преход. Ос не беше нещо повече от тях, но все пак беше в отбора, тренираше с тях, изкара няколко важни мача като титуляр и нещата бяха коренно различни.

Като се замисля и Фитц не е решение, защото вече е на 33 и освен, ако нямаме дълбоки наблюдения за някой младеж в бъдещ период, то няма смисъл да го вземаме. СФ най-вероятно ще вземат Гоф, така че трябва да атакуваме Колин. Тъкмо Данчо да ни заобича поне малко или да ни намрази завинаги :D
MVPeyton
Аватар
P.Manning

Мнениеот BundyBari » Чет Мар 10, 2016 3:17 pm

Много се радвам, че разкарахме Джей Ар Суизи. За мен това си е почти като трансфер. Много "глупав" защитник със слаба психика. Почти всеки мач, който съм гледал на Сиатъл изкарваше наказания от безмислени фалове. Иначе не очаквам да сме кой знае колко активни на пазара. Успех ще е да вземем поне един WR и да задържим защитата доколкото е възможно. А за следващия сезон си пожелавам здрав Джими Греъм, спокойна съблекалня и BEast Mode 2.0 да мачка по земя :D
Seattle Seahawks / Boston Celtics / AC MILAN
Аватар
BundyBari

Мнениеот Go_Bucs » Чет Мар 10, 2016 4:00 pm

BundyBari написа:Много се радвам, че разкарахме Джей Ар Суизи. За мен това си е почти като трансфер. Много "глупав" защитник със слаба психика. Почти всеки мач, който съм гледал на Сиатъл изкарваше наказания от безмислени фалове. Иначе не очаквам да сме кой знае колко активни на пазара. Успех ще е да вземем поне един WR и да задържим защитата доколкото е възможно. А за следващия сезон си пожелавам здрав Джими Греъм, спокойна съблекалня и BEast Mode 2.0 да мачка по земя :D

Сега обаче, аз ще разчитам на него и то не от дясно а от ляво. Ще те информирам за представянето му през сезона. ;)
Аватар
Go_Bucs

Мнениеот hri100 » Чет Мар 10, 2016 4:34 pm

Go_Bucs написа:Вижте това,

Илай за Пейтън,

ако случайно сте го пропуснали.

https://www.youtube.com/watch?v=HyCQby6r0zA

Мани го тоя завистчия. :lol:
Most Valuable Peyton
Изображение
"I'll always be a Colt. I always will be. That will never change."

I believe in Eli... I believe he can touch the sky!
Аватар
hri100

Мнениеот P.Manning » Чет Мар 10, 2016 7:35 pm

Честно казано като размислих се радвам, че Ос ни напуска. КБ с такъв манталитет няма място в Денвър. "Той не искал да остава в сянката на Пейтън", ами остани и докажи че можеш повече бе младеж. После "радвал се за тази нова възможност (Тексанс) и вярвал в идеята на тази организация" и каква е тя? Лошо за тексаните не мога да кажа, но дори със сегашния отбор на Бронкос има повече шанс за титла, отколкото с Хюстън. Минаха едва няколко дни от промените и вече ми се иска да почва новия сезон. Нямам търпение да видя как ще се развият нешата в Денвър, Хюстън и Тенеси.
MVPeyton
Аватар
P.Manning

Мнениеот BundyBari » Пет Мар 11, 2016 1:28 pm

Колеги как ще коментирате това:
http://www.sportal.bg/news.php?news=594263
Аз лично бих се изкефил... :D
Seattle Seahawks / Boston Celtics / AC MILAN
Аватар
BundyBari

Мнениеот Go_Bucs » Пет Мар 11, 2016 1:38 pm

Ако сте отчаяни от представянето на вашият отбор в Free Agency 2016 колкото мен,
тук ще ви помогнат - https://www.crisiscenter.com/what-we-do ... -services/
(813) 964-1964
:lol:
Аватар
Go_Bucs

ПредишнаСледваща

Назад към Новини