With the first pick in the 2016 NFL draft..................

Какво ново в света на Американския Футбол.

With the first pick in the 2016 NFL draft..................

Мнениеот Go_Bucs » Нед Мар 27, 2016 8:11 pm

SF, PHI, LAR и CLE, са сериозни кандидати за 1-вия пик((никак няма да е скъп, на ТЕN изобщо не им е необходим)), дали ще се повтори миналата година, двама QB за първите два пик-а ?
With The First Pick in The 2015 NFL Draft Tampa Bay BUCCANEERS Selact Jameis Winston, QB, Florida State -"Winners take chances. Losers wait for chances."-Bucs GM Jason Licht on drafting Winston
Аватар
Go_Bucs

Re: With the first pick in the 2016 NFL draft...............

Мнениеот Go_Bucs » Чет Апр 14, 2016 4:41 pm

Имаме сделка за първия пик :!:

CgAWeeFXIAEsu1l.jpg
CgAWeeFXIAEsu1l.jpg (72.36 KiB) Прегледано 2598 пъти
With The First Pick in The 2015 NFL Draft Tampa Bay BUCCANEERS Selact Jameis Winston, QB, Florida State -"Winners take chances. Losers wait for chances."-Bucs GM Jason Licht on drafting Winston
Аватар
Go_Bucs

Мнениеот Go_Bucs » Чет Апр 14, 2016 4:43 pm

И май ще имаме двама КюБи в първите два пик-а :?: :!:
Аватар
Go_Bucs

Мнениеот P.Manning » Пет Апр 15, 2016 3:22 pm

За мен Рамс се превръщат в Кливланд 2. Мега малоумно решение да дадеш толкова пикове за един КБ при положение, че ти нямаш оръжия за него. Рамс до този момент се справяха много прилично. Добра защита основно, читав РБ, що годе някакво нападение. Ами подобри още тази защита, вземи някой WR и си остани с Фоулс или Кийнъм. Нз какъв им е планът, но за мен сгафиха яко.

От друга страна се радвам за Титаните, които са ми много симпатични и сега ще си подсилят офанзивната линия, защитата и нападението. До 2-3 години спокойно може да имат боеспособен отбор, който да се бори за трофея.

Все още нз Елуей какво е замислил за КБ, но май вече не искам Кап. Да си стои там при 49-ките, а ние ако може да се докопаме до Пакстън Линч.
MVPeyton
Аватар
P.Manning

Мнениеот Go_Bucs » Пет Апр 15, 2016 8:10 pm

P.Manning написа:За мен Рамс се превръщат в Кливланд 2. Мега малоумно решение да дадеш толкова пикове за един КБ при положение, че ти нямаш оръжия за него. Рамс до този момент се справяха много прилично. Добра защита основно, читав РБ, що годе някакво нападение. Ами подобри още тази защита, вземи някой WR и си остани с Фоулс или Кийнъм. Нз какъв им е планът, но за мен сгафиха яко.

От друга страна се радвам за Титаните, които са ми много симпатични и сега ще си подсилят офанзивната линия, защитата и нападението. До 2-3 години спокойно може да имат боеспособен отбор, който да се бори за трофея.

Все още нз Елуей какво е замислил за КБ, но май вече не искам Кап. Да си стои там при 49-ките, а ние ако може да се докопаме до Пакстън Линч.

Тайтънс ще направят отбор, особено с новия GM, това е сигурно, голямата въпросителна както винаги е QB, ето малко статс за СуперМариота ------//////------Marcus Mariota completed 16.7 percent of his passes which traveled at least 20 yards in the air as a rookie, the worst mark among 35 qualifying quarterbacks. He completed 39.5 percent of his passes which traveled at least 15 yards. Mariota clearly struggled to make plays downfield.
Аватар
Go_Bucs

Мнениеот Go_Bucs » Сря Апр 20, 2016 10:02 pm

Go_Bucs написа:SF, PHI, LAR и CLE, са сериозни кандидати за 1-вия пик((никак няма да е скъп, на ТЕN изобщо не им е необходим)), дали ще се повтори миналата година, двама QB за първите два пик-а ?

Залозите за двама КБ в първите два пик-а, вече не се приемат!!! Обаче за ТРИМА КБ в топ 10 са широко отворени. ;)
Аватар
Go_Bucs

Мнениеот P.Manning » Чет Апр 21, 2016 11:23 am

Искам Линч :(
MVPeyton
Аватар
P.Manning

Мнениеот Go_Bucs » Чет Апр 21, 2016 9:20 pm

P.Manning написа:Искам Линч :(

Kaп :!:
Аватар
Go_Bucs

Мнениеот P.Manning » Чет Апр 21, 2016 9:26 pm

Само да не е Хойър, че чета някакви страшни неща и косата ми ще опада....

Tръгнал си е без да подпише, споко.
MVPeyton
Аватар
P.Manning

Мнениеот P.Manning » Пет Апр 29, 2016 9:57 pm

Go_Bucs написа:
P.Manning написа:Искам Линч :(

Kaп :!:

With trade in 26 pick Broncos get PAXTON LYNCH, QB MEMPHIS 8-)

Много съм щастлив и доволен, Елуей доказа как се прави. Сега остана да вземем някой за офанзивната линия и лайнбекър.
MVPeyton
Аватар
P.Manning

Назад към Новини