Топ 100 на 2011 година

Защото те са прекалено добри, за да ги оставим без секция

Re: Топ 100 на 2011 година

Мнениеот Lambeau Leap » Пет Ное 25, 2011 8:50 pm

Доста труд си положил, за което сме благодарни, но тази статистика според мен, не може да е достоверна
Погледни статистиките на Ривис и Уудсън :)
Дори да се абстрахираме от тях, всеки който гледа и разбира от футбол поне малко, няма как да не се съгласи, че Уудсън не само, че е доста по-комплексен играч, но имаше и доста по-добра година от Ривис
Подобно ми е меннието и за двойката Роджърс-Брейди
Аватар
Lambeau Leap

Мнениеот hri100 » Пет Ное 25, 2011 10:15 pm

Lambeau Leap написа:Доста труд си положил, за което сме благодарни, но тази статистика според мен, не може да е достоверна

Нарочно изчаквах някой друг да го каже, за да не излезе, че се оплаквам, защото моят човек е втори. Не, това няма значение - винаги съм твърдял, че подобни класации са много, много субективни и недостоверни (меко казано). Дори и когато моите хора ги оглавяват. Особено пък в колективен спорт. Не може и няма как да има индивидуална класация в колективен спорт. Но пък от друга страна тези класации се създават именно заради това - за да пораждат спорове и дискусии и по-този начин да рекламират спорта, медиите и т.н. Да си чешаме езиците един вид. :)
Последна промяна hri100 на Пет Ное 25, 2011 11:12 pm, променена общо 1 път
Most Valuable Peyton
Изображение
"I'll always be a Colt. I always will be. That will never change."

I believe in Eli... I believe he can touch the sky!
Аватар
hri100

Мнениеот Defense » Пет Ное 25, 2011 10:33 pm

И аз за доща неща не съм съгласен, ама за Брейди, не бих казал точно това, защото само вижте колко Инт-а е дал/4 , а пасове за ТД 36/, за мен това е достатъчно и не защото харесвам NE /справка - любимият ми играч там е Wilfork/ :)
Изображение
THE LONGEST YARD - "...the shortest distance to the goal is always the longest..." Kyle Jones
Аватар
Defense

Мнениеот A Peterson » Съб Ное 26, 2011 4:18 pm

Това го пуснаха лятото по NFL Network и NFL.com и е класация за 100-те най-добри играчи в лигата подредени от самите играчи...
Pick me, It's your Choice...
Аватар
A Peterson

Мнениеот A Peterson » Съб Ное 26, 2011 4:23 pm

Lambeau Leap написа:Доста труд си положил, за което сме благодарни, но тази статистика според мен, не може да е достоверна
Погледни статистиките на Ривис и Уудсън :)
Дори да се абстрахираме от тях, всеки който гледа и разбира от футбол поне малко, няма как да не се съгласи, че Уудсън не само, че е доста по-комплексен играч, но имаше и доста по-добра година от Ривис
Подобно ми е меннието и за двойката Роджърс-Брейди

Да ме прощаваш не искам да се заяждам, но Ривис вече е по-добър от Чарлс а причината да има повече интърсепшъни е същата поради която и Намди не прави много ИНТс те просто не хвърлят към тях... в интерес на истината ако трябваше класацията да е обективна до край Ривис требваше да е 4-ти обаче Рей и Ед са си Рей и Ед и и играчите от цялата лига ги уважават толкова много че нямаше как...
Аватар
A Peterson

Мнениеот NewEnglandPatriotsBG » Съб Ное 26, 2011 4:26 pm

A Peterson написа:Да ме прощаваш не искам да се заяждам, но Ривис вече е по-добър от Чарлс а причината да има повече интърсепшъни е същата поради която и Намди не прави много ИНТс те просто не хвърлят към тях... в интерес на истината ако трябваше класацията да е обективна до край Ривис требваше да е 4-ти обаче Рей и Ед са си Рей и Ед и и играчите от цялата лига ги уважават толкова много че нямаше как...

+1
Изображение
"HE HAS ALL THE RIGHT MOVES..."
Осиновено rookie: Jimmy Garoppolo-QB, Eastern Illinois 2nd round ==> New England Patriots
Аватар
NewEnglandPatriotsBG

Мнениеот Lambeau Leap » Съб Ное 26, 2011 10:23 pm

Вие да ме прощавате, ама като видя Ривис да блицва постоянно, да прави такъли на рънингбекове и тайтендове и да покрива половината игрище, елате ми се обадете. Ривис, Асомуга и прочее са си чисти корнърбекове, които се пазят от такълите като дявол от тамян. Както вече казах Уудсън е много по-комплексен и полезен играч :)
Аватар
Lambeau Leap

Мнениеот A Peterson » Нед Ное 27, 2011 1:35 am

http://www.nfl.com/videos/nfl-top100-20 ... elle-Revis
http://www.nfl.com/videos/nfl-top100-20 ... i-Asomugha
Слушай ги малко кво ти говорят тея хора тука на клиповете... не бъди кон с капаци ясно че си фен на Пак (не съм ти казал Йок Антоан Уинфийлд е най-добрия корнър) ама фактите са си факти не го казвам аз, а го казват коментатори, експерти, тренери, играчи... такива де му разбират... Чарлс Уудсън беше най-добрия корнър (МВП-то беше съсвсем навреме) вече не е - справка даже не му повериха Калвин Джонсън на Деня на Благодарноста срещу Детройт
Аватар
A Peterson

Мнениеот Lambeau Leap » Нед Ное 27, 2011 5:54 pm

Няма да споря, не искам да развалям толкова страхотната атмосфера в този форум :)
Само да вметна, че не му повериха Калвин Джонсън, защото въобще не го ползваха на позиция корнърбек през повечето време на срещата :)
Аватар
Lambeau Leap

Мнениеот Defense » Нед Ное 27, 2011 6:20 pm

Lambeau Leap написа:Няма да споря, не искам да развалям толкова страхотната атмосфера в този форум :)
Само да вметна, че не му повериха Калвин Джонсън, защото въобще не го ползваха на позиция корнърбек през повечето време на срещата :)

Вярно си, ползваха го като Сейфти и LB :)
Изображение
THE LONGEST YARD - "...the shortest distance to the goal is always the longest..." Kyle Jones
Аватар
Defense

Предишна

Назад към Играчи