Warren Sapp

Защото те са прекалено добри, за да ги оставим без секция

Warren Sapp

Мнениеот GNB » Сря Май 23, 2012 11:46 pm

Какво мислите за Warren Sapp неговите качества , физически данни , присъствие на терена и като цяло мнението ви за играта му
GNB

Re: Warren Sapp

Мнениеот Иво » Чет Май 24, 2012 6:09 pm

Адаша (тук се подвизава като Go_Bucs) ще изкаже по-експертно мнение от мен, но аз съм с много добри впечатления от него. Като говори е малко смешен в прекалената си емоционалност, но на терена е бил роден лидер. Той винаги говори за уважение към по-старшите, можещите и не търпи нахалитет извън мерките на "увереност", която трябва да показва даден играч. Това много ми харесва.

Иво
Изображение
Аватар
Иво
Viking

Мнениеот GNB » Съб Май 26, 2012 11:41 am

Хайде бе хора никой ли няма да пише освен Иво .............. Значението на този форум би могло да е от съществена важност за развиването на този спорт в БГ макар и на едно фенско ниво но това ще стане само когато колкото и малко да са членовете на форума ( фенове на АМЕРИКАНСКИ ФУТБОЛ В БГ ) да има една постоянна активност и гостоприемство към новите фенове какъвто съм аз в случая , защото само така форума ще се развие .... аз от както съм пуснал двете теми проверявам по няколко пъти за раздвижване но уви явно повечето преглеждат небрежно и излизат ...... НЕ СТАВА ТАКА !!!

П.С. Целта ми не е да нападна или обидя някой с това си мнение , а просто да провокирам тези които се интересуват от форума да се замислят ! ;)
GNB

Мнениеот Saint28 » Съб Май 26, 2012 1:05 pm

Нека и аз споделя краткото си, но (надявам се) съдържателно мнение за Сап.
Талантлив играч, със солидна кариера в НФЛ (и в колежа също... все пак е продукт на един от големите колежи с огромно наследство и традиции от 80те - Маями). В основата на една от най-доминантните защити в историята на лигата, спечели пръстен, почти 100 сака, 7 ПроБоула. Въобще много, много солидна кариера. За залата на славата ли е - вероятно не. Много устат, много емоционален (на мен ми идва в повече), доста скандален -))).
Това, което срина много от респекта ми към него е по-скоро това - http://www.usatoday.com/sports/football ... 54097296/1 . Сап е фалирал....... No respect за това! Баща ми в 10 живота да работи по 50 години 40-часова седмица, няма да изкара, колкото него за 13 годишна кариера. Но е яко да имаш 240 чифта маратонки. В резултат на това финансово падение се появява интересно четиво - автобиографията му "Sapp Attack", която очевидно е ... full of Sapp -))) - http://www.tampabay.com/sports/football ... he/1232043.
Това е в общи линии.... мисля, че бих прочел книгата, но се съмнявам, че ще я има в библиотеката на института :) .

Из Sapp Attack: "On quarterback Trent Dilfer: "Dilfer ... basically was an interception waiting to happen. There were times we practically pleaded with him, 'We know you're not going to score a touchdown, but please, just don't turn it over.''

PS - към автора на темата. Призовавам към търпение. Включваш се в един малко празен сезон, но ако потърпиш към 3 месеца, ще видиш, че форума е доста приятно място по време на сезона -))).
Saint28

Мнениеот kerchev85 » Нед Май 27, 2012 12:19 am

Сега са месеците извън сезона. Освен евентуални трансфери няма нищо. Към август ще се раздвижи, в септември ще е лудница. Освен тука има "писане" и в спортал.бг и в нфл.ком, като почнат фентъзи игрите.
Аватар
kerchev85

Назад към Играчи