Sedrick Ellis

Защото те са прекалено добри, за да ги оставим без секция

Sedrick Ellis

Мнениеот GNB » Вто Май 29, 2012 10:31 am

Доста мощен играч въпреки че в сравнение с повечето на тази позиция ми се струва че е нисък 185 см. Вие какво мислите за него ?
GNB

Re: Sedrick Ellis

Мнениеот GNB » Вто Май 29, 2012 10:49 am

GNB

Мнениеот Go_Bucs » Вто Май 29, 2012 2:57 pm

GNB написа:Доста мощен играч въпреки че в сравнение с повечето на тази позиция ми се струва че е нисък 185 см. Вие какво мислите за него ?

$7,757,000 за почти нищо, най вероятно ще бъде освободен ако не си резне половината от чека, ако обаче Сейнтс подпишат с Дрю Брийс ще им трябват свободни кинти, и тоя пич направо си е бегал.
Но все пак нека чуеме и Сейнт28, той трябва да има по реален поглед за нещата.
With The First Pick in The 2015 NFL Draft Tampa Bay BUCCANEERS Selact Jameis Winston, QB, Florida State -"Winners take chances. Losers wait for chances."-Bucs GM Jason Licht on drafting Winston
Аватар
Go_Bucs

Мнениеот Saint28 » Сря Май 30, 2012 5:56 pm

Елис е малко особено случай и ще обясня защо малко по-надолу. Но и аз смятам, че няма да преподпише с нас. Донякъде го сполетява съдбата на Реджи Буш според мен - мн висок пик (7ми в драфта все пак), който не успява да задоволи високите очаквания при нас. Според мен е солиден ДТ и може дори да е титуляр в много линии в лигата, както и вероятно ще стане (справка пак Буш, който направи много добър сезон), но при нас вече тегне това разочарование, че не е достигнал нивото, което всички са очаквали.
Защо казвам, че е малко особен случай - статистически последния му сезон беше адски, ама адски слаб - половин сак и 9 (девет!) самостоятелни блока за 15 мача като титуляр е мн малко. Като гледа човек мачовете обаче, остава с впечатлението, че игра по-добре от предния сезон, който статистически му беше най-силния (6 сака и 30 блока). Създаваше доста напрежение в покета, но трябва и да кажем, че рядко предизвиква офанзиваната линия да го дублира - повечето пъти е един на един,когато успява да направи нещо. Това е твърде малко просто. Не случайно взехме Бродерик Бънкли (за около 5 милиона на година), който е по-добър според мен срещу рън и ще ни помогне повече.
Така че Елис си тръгва май, освен ако не избухне с мн силен сезон или не се съгласи на удобен за отбора договор. А и не трябва да забравяме, че имаме нов координатор. Трябва да видим той точно какво ще реши да прави.
Saint28

Мнениеот Go_Bucs » Сря Май 30, 2012 8:15 pm

Висок пик големи очаквания, и на мен пи е в шише заради GMC, той е 3-ти пик, а тази год. ще вземе 11 мил. и ако не направи феноменален :o сезон - ТВЪРДО ще го определят като провал :oops: .....но да видим.
Прикачени файлове
GMC.jpg
GMC.jpg (23.37 KiB) Прегледано 2085 пъти
With The First Pick in The 2015 NFL Draft Tampa Bay BUCCANEERS Selact Jameis Winston, QB, Florida State -"Winners take chances. Losers wait for chances."-Bucs GM Jason Licht on drafting Winston
Аватар
Go_Bucs

Мнениеот Saint28 » Сря Май 30, 2012 10:26 pm

Е ГМСто все пак има само 2 години в лигата ... верно, че не са цвете, но има път нагоре. На Елис тва ще му е 5та, а това си е половин кариера вече. Дано Макой е здрав де - нищо, че сте конкуренция.
Аз се надявам Камерън Джордан да се окаже играч със сериозно влияние на терена, но първия му сезон нищо особено не беше. Въобще от драфта сме пълна дупка последните години с изключение на ДБта и диаманта Джими Греъм.
Saint28

Назад към Играчи