Superbowl XLVII

Superbowl XLVII

Мнениеот azsamidol » Нед Фев 03, 2013 9:14 pm

Хайде, че не остана време............всеки да си даде прогнозата..........аз твърдо подкрепям Сан Фран и очаквам обрат от Каперник в 4тата част :)
Изображение
Аватар
azsamidol

Re: Superbowl XLVII

Мнениеот hri100 » Нед Фев 03, 2013 11:16 pm

Твърдо съм за Рейвънс, но имам гадното предчувствие, че ще катастрофират в един от най-безинтересните Супербоул-и в историята. Дано да греша!
Most Valuable Peyton
Изображение
"I'll always be a Colt. I always will be. That will never change."

I believe in Eli... I believe he can touch the sky!
Аватар
hri100

Мнениеот hri100 » Пон Фев 04, 2013 6:53 am

И все пак е Супербоул - не може без драми да го ева! Малкият Харбо има още какво да учи от батко си. Това със сейфтито накрая беше гениално! Честито на всички фенове на Балтимор и на тези, които вярваха в този отбор, а не го подценяваха като мен. Благодаря и на четиресдеветките, че върнаха интригата да не сме капо и на борсата. Трябва ми ново кристално кълбо обаче. :)
Most Valuable Peyton
Изображение

Аватар
hri100

Мнениеот Bogatir » Пон Фев 04, 2013 7:47 am

До полувремето бях решил че мача е свършил. 49ers 'спряха' осветлението и мача се обърна. Бяха много близо до обрата, но QB-то им е много зелено и в такъв голям мач си пролича. Браво на СФ за мъжеството което показаха. Аплодисменти са за Рейвънс този сезон, а за загубилите през новия сезон да покажат стабилна игра и отново да бъдат в челното класиране.
Аватар
Bogatir

Мнениеот Lion » Пон Фев 04, 2013 8:14 am

Супер яки Балтимор. Повече заслужаваха победата!
В третата част не им беше никак лесно, но удържаха.
СФ не губели СБ!?
Ако Каперник е франчайз КБ-то им, има още СБ да губят ... ако стигнат до тях :lol:
Suh: "I’m here to cause you problems and meet your quarterback."
Аватар
Lion

Мнениеот Saint28 » Вто Фев 05, 2013 5:07 pm

hri100 написа:И все пак е Супербоул - не може без драми да го ева! Малкият Харбо има още какво да учи от батко си. Това със сейфтито накрая беше гениално! Честито на всички фенове на Балтимор и на тези, които вярваха в този отбор, а не го подценяваха като мен. Благодаря и на четиресдеветките, че върнаха интригата да не сме капо и на борсата. Трябва ми ново кристално кълбо обаче. :)

Ами видя се последните 3 години, че набере ли един отбор скорост към края на сезона и в плайофите, е мн опасен. Пакърс, Джайънтс и сега Балтимор. За мен и трите отбора показаха един и същи модел - борба за плейофите, старт в уайлд кард, игра като гости и тн и тн. Резултатът беше еднакъв и трите години. Затова и "яхнах" Рейвънс в началото на плейофите и 4те седмици мога да кажат, че ми правят пари. Макар и със скромни залози, е приятно да си с доста положителен баланс накрая на годината.
Със сигурност ще гледам и в идните години за "hot team" в плейофите.
Saint28

Мнениеот hri100 » Сря Фев 06, 2013 1:18 am

Да, прав си. И в моите очи като цяло тези 3 отбора много си приличат. Затова са ми съответно 2-3-4 по симпатии. ;)
Most Valuable Peyton
Изображение

Аватар
hri100

Мнениеот A Peterson » Сря Фев 06, 2013 7:19 pm

То не е новина че отбора който се засили в последните седмици преди плейофите и не почива (защото си губят ритъма) накрая вдига трофея... радвам се че смятах така и ударих една хубава печалбичка на Флако МВП + Дж.Джоунс да отбележи чрез ретърн тъчдаун... Много ме е яд че не успях да стигна до Мърфис да гледам с другите фенове но бях станал рано сутринта и цял ден бях зает и най-доброто на което бях способен беше да го гледам в леглото...
Pick me, It's your Choice...
Аватар
A Peterson

Мнениеот Go_Bucs » Сря Фев 06, 2013 11:31 pm

Superbowl в добра компания+бира и мезета. ;) :D
;) :D

Superbowl.jpg
Superbowl.jpg (70.78 KiB) Прегледано 3196 пъти
With The First Pick in The 2015 NFL Draft Tampa Bay BUCCANEERS Selact Jameis Winston, QB, Florida State -"Winners take chances. Losers wait for chances."-Bucs GM Jason Licht on drafting Winston
Аватар
Go_Bucs

Мнениеот Bogatir » Пет Фев 08, 2013 1:45 am

Superbowl в добра компания+бира и мезета. ;) :D
;) :D

Правилно! :)
Аватар
Bogatir

Назад към Сезон 2012