Супербоул XLV: Грийн Бей - Питсбърг

Всичко за голямото шоу в Арлингън. Прогнозите, участниците, драмата ...

Re: Супербоул XLV: Грийн Бей - Питсбърг

Мнениеот Lion » Вто Фев 08, 2011 1:52 am

Поздравления и от мен за Пакърс и техните фенове. Мисля, че напълно заслужено победиха. В един момент си мислех че Стийлърс пак ще обърнат мача както срещу Гарваните, но слава богу защитата на Грийн Бей издържа, пък и онзи фъмбъл на Менденхол, който впрочем за мен беше най-добрия от Питсбърг. И все пак мисля че основна заслуга за победата имаше защитата , а не Роджърс. Имам в предвид че тя принуди Бен да играе прекалено рисково по въздуха след като Стийлърс бяха спряни по земя и от там дойдоха и грешките.
Нa феновете на Стйлърс ще кажа следното: не унивайте, имате един от най-добрите отбори в лигата и определено може би най-перспективния треньор. И въпреки че в този форум не гъмжи от ваши симпатизанти, това е така защото сте неприятен съперник за всеки. А иначе не може всеки път да печелиш - още по-малко в NFL. ;)
Последна промяна Lion на Вто Фев 08, 2011 10:17 pm, променена общо 1 път
Suh: "I’m here to cause you problems and meet your quarterback."
Аватар
Lion

Мнениеот kerchev85 » Вто Фев 08, 2011 7:03 pm

Срещата не беше "Холивудски" режисирана, но мача имаше доста напрежение и си стана "велика среща".
На Стийлърс не им остана много за обръщане на срещата. Обаче пропуска за фийлдгол бе решаващ.
Не съм съгласен че Питсбърг са се били сами, двата пресечени паса бяха на късмет (при първия Бен бе ударен по ръката). Но те решиха голяма част от мача. За мен с най-голяма заслуга за победата са 4 човека : Матюс, Нелсън, А-род и Дженингс.
Аватар
kerchev85

Мнениеот Lambeau Leap » Сря Фев 09, 2011 8:53 am

не забравяй Чарлс Уусън
виж само как живнаха Стийлърс след неговата контузия
уникален защитник
Аватар
Lambeau Leap

Мнениеот CRASH » Сря Фев 09, 2011 11:31 am

според мен ник колинс също изигра много добър мач. Винаги говорите за Матюс, но забравяте и А.Дж. Хоук :) също адски добър и талантлив ЛБ :)
Clear eyes, full hearts - Cant lose !!!!
CRASH

Мнениеот kerchev85 » Сря Фев 09, 2011 5:47 pm

Няма как да се умаловажава Чарлс Уусън, след като излезе очаквах, че ще живнат.
Аватар
kerchev85

Мнениеот Birdie » Сря Фев 09, 2011 5:51 pm

Lion написа: Имам в предвид че тя принуди Бен да играе прекалено рисково по въздуха след като Стийлърс бяха спряни по земя и от там дойдоха и грешките.

Е незнам кой мач си гледал, те Стийлърс ги пръснаха именно по земя 122 ярда срещу 50 за Пакърс, просто Бен нямаше ден и хвърли рано бомбите (в които имаше късмет и в двете), с което не омаловажавам нито успеха на ГБ, нито защитата им, просто така тръгна мача за Питсбърг - криво. През по-голямата част от него Стийлърс изравниха играта и даже играха по-добре от ГБ и бяха по-добрия отбор (колкото и да не ги харесвам), успяха да наваксат, но накрая не им стигна и времето, може би затвориха със защита последния драйв ГБ (това им го признавам), но да са ги спряли по земя съвсем не. Както и да е аз съм доволен защото бях за ГБ, не вярвах, че ще успеят, но ме опровергаха, от което съм много доволен.
Изображение
"BEAST MODE"
Аватар
Birdie

Мнениеот hri100 » Сря Фев 09, 2011 8:21 pm

Birdie написа:През по-голямата част от него Стийлърс изравниха играта и даже играха по-добре от ГБ и бяха по-добрия отбор (колкото и да не ги харесвам), успяха да наваксат, но накрая не им стигна и времето...

Не им достигна адския късмет този път. Като преди 2 години примерно. Или пък както винаги. А и ги нямаше Сантонио и Автобуса. ;) Менденхал също не можа да измъкне "гоемия" Бен този път. Ама то е така - няма само шарени поляни, има и рунтаци. :D
Most Valuable Peyton
Изображение
"I'll always be a Colt. I always will be. That will never change."

I believe in Eli... I believe he can touch the sky!
Аватар
hri100

Мнениеот Lambeau Leap » Чет Фев 10, 2011 9:09 am

без Уудсън
ги няма корнър блицовете
остава малко повече свобода за рънинг бековете
Ник Колинс традиционно играе адски силно /едно от най-премълчаваните сейфти-та в играта/
Трамон Уилямс израсна нечовешки за една година
Хоук е брилянтен лайнбекър /може би малко по-бавен от Ник Барнет, но адски сигурен/ - разчита играта великолепно
и не напразно Дом Кейпърс му гласува доверие за defensive plays caller
Големият Бен изнесе много слаб мач - но с това покриване на рисийвърите
и затваряне на пространствата нямаше и много избор
къде да хвърля и кога
Аватар
Lambeau Leap

Предишна

Назад към Супербоул XLV